Hrozny hněvu (1940)

Doporučuju radši přečíst knížku, film jasně ukázal, že je nenatočitelná a to, že vynechali to nejlepší - závěr - je opravdu velká chyba.

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Kdybych nevěděla, že se to skutečně stalo, dala bych mnohem míň a řekla si, že Američani ze sebe zase dělali nesmrtelný hrdiny. Bohužel to takhle opravdu bylo, tak za to i za kvalitní zpracování dávám 4*.

24 hodin (2001) (seriál)

Viděla jsem tři série a přes sestupnou tendenci je to pořád jeden z nejnapínavějších seriálů, co jsem kdy viděla.

Pouta (2009)

Až se zase budete pokoušet o umění, vystřihněte asi tak 100 minut, pak by se to možná dalo vydržet.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Ty vole, takový mrdky fakt nesnáším.

Ježíš je normální! (2008)

To už není jenom obvyklý výsměch všudypřítomné hlouposti některých více ovladatelných lidí, ale nechutná manipulace s dětmi a lidmi, kteří mají nějaký problém, jehož magoři jako tihle mohou lehce využít. Upálit by bylo málo.

Antikrist (2009)

Miluju von Triera. Nikdy mě žádný jeho film nezklamal, ovšem tenhle ano. Nemám nic proti nechutnostem, depresi nebo bolesti, je jedno, jestli se slabé povahy nemohou dívat. Po první scéně, která je mimochodem dokonalá, jsem si říkala "jo, to je vono". Nebylo. Ten chlap má kurva problém a kurva rád si hraje s divákem. Ale bejt divnej za každou cenu vzalo tomuhle filmu něco opravdového, co měly doposud všechny ostatní.

Country estráda (2001) (pořad) odpad!

Toho koktavýho idiota by měli zabít.

Thelma a Louise (1991)

Dala bych plný počet, kdyby jen ubylo toho feminismu.