Přemluv bábu (2010)

Tak první věc. Až budete chytře kritizovat tu jedinou věc, kterou jste "pochopili" (Kunderu), nejdřív si zjistěte, o čem je jeho hra Ptákovina, pak vám možná dojde, že i kunda má občas víc významů. A druhá. Na tomhle serveru lidi kladně hodnotí každou blbost, ač je sebehorší nebo dokonce sprostá. Tohle video bylo prostě proti levici a svůj účel splnilo, tak přestaňte s morálkou a nedělejte, že v dnešní době vás zrovna tohle tak pohoršilo.

12 opic (1995)

Opět akorát nuda z podivného žebříčku ČSFD.

Kajínek (2010)

Asi největším zklamáním jsou pro mě velmi slabé výkony herců. Nevím a ani nechci hodnotit, kolik je ve filmu pravdy nebo ne, docela mě to bavilo, i hudba překvapila. Takže průměr.

Svět podle Prota (2001)

V jednu chvíli jsem se trochu začala bát,ž e to opravdu bude sci-fi. Naštěstí jsem nebyla zklamána a teď doporučuju přečíst i knížku.

Vojna a mír (2007) (seriál)

Nemám jediný důvod tuhle sérii zatracovat. Ano, možná měl být Alexandr mladší, možná by herci měli vypadat víc rusky. Přesto si myslím, že sám velký autor by byl spokojen a atmosféru se vystihnout povedlo.

Záře (1996)

Stejně jako u Hilary a Jackie strašně smutný film o genialitě, která pak často znamená prokletí. Naštěstí někdy ne úplně ve všem.

Traffic - Nadvláda gangů (2000)

Někdy mám pocit, že se ostatní uživatelé dívají na úplně jiné filmy než já. Tenhle film byl prostě jen typicky americký, nudný a zdlouhavý, o drogách je dneska všechno, na co se podíváte, navíc to je obvykle mnohem syrovější a zábavnější, tady tak sotva zabili pár lidí a šukal tu jeden černoch, hm.

I trpaslíci začínali jako malí (1970)

Je dost jednoduché udělat film působivý, když v něm hrají jen odporní trpaslíci, kterým by každý nejradši rozmlátil hlavu. Ale kromě odporu to toho ve mně moc nevyvolalo. Tak aspoň něco.

Manderlay (2005)

Škoda, že v hlavní roli už nebyla Nicole. Ale ani se jí nedivím.