• Thriller

Na návštěvě (2015)

Něco naprosto priserneho. Jedna hvězda za režiséra, kterého mám rada a vlastně pustila si to jen kvůli němu. No už po par minutách jsem tušila, ze to bude prasarna jako všechny FF filmy a nemylila se! Kdy už prosím vas prestanete točit tato domácí videa, kde bud straší baba, nebo vam ve věží a vydávat je za horory? Jediny Rec stoji za to. A Shyalaman? Díky Bohu, ze přišel s Rozpolcenym.

Carrie 2: Zuřivost (1999)

Jedna hvězda za závěr a sympataka Londona. Zbytek mi lezl na nervy. A hlavni představitelku asi vybrali záměrně tak hnusnou. Každopádně holka mi sympatická nebyla, její osud mi byl ukradeny. Proč vznikají takové filmy? Jen, aby parazitovaly na slavnějších prvních dílech? A kdyby to melo aspoň atmosféru, či náznak te atmosféry. Ono to nemělo nic, označení horor není vůbec na místě. :(

Dívka ve vlaku (2016)

U psani komentaru nikdy nebyvam sprosta. No tady mam chut byt jenom sprosta. Dve lehke devy, jedna alkoholicka, jedno prase, agresivni hlupak a pouze jedna osoba si ziskala moje sympatie v tomhle nesympatckem filmu a to ten psychiatr. Ale ani on nebyl zadne terno. Ale co si budeme namlouvat mezi slepymi i jednooky kral. Film mel vybornou atmosferu, ale bohuzel strasne chtel byt jako Zmizela a na tu se absolutne nechyta. A tohle byl svetovy bestseller?Film o hovne, kde se vsichni tvari strasne vazne. Kde vladne sex, nevera a hlavni myslenka filmu je kde? A finale vylozene smesne. Proboha, kdo tohle cte a jeste hur, kdo tohle filmuje?!P.S. Kdyby tam aspon nehraly takove cuzy a aspon jedna trochu rozumu pobrala, takhle je to maximalne na 40 procent.

Svět jí ležel u nohou (2011) (TV film)

Takhle ma vypadat Amerika hleda top modelku. Dívčina byla nádherná. Na to ze to byla neherecka,vubec neva, byla slušná. Jinak film se mi libil, aneb, jak ošklivý muze byt svět krásy. Pokud mate slabe nervy a nesnasite prohry, ktere bohuzel mohou přijít, raději se modelingu vyhněte. Film báječně znázorňuje, jak rychle se meni trendy a co je in jeden den, druhý nemusi byt. Bohužel presne tak.je to i s modelkami, asi to nebude, tak skvela a jednoduchá prace, jak si kazdy mysli. :)

Krásná a zvrácená (2015) (TV film)

Člověk nevěděl jestli se ma smat a nebo brečet. Ultra mrcha v hlavni roli nebyla špatná. No nejsem chlap, abych se tu nad ni rozplyvala. No ale zase takove terno uz Vega neni a kdovi ci byla. Ja radši Hayek a Penelope. Jinak k filmu, neměla to byt spis komedie ? Celkem slusny příběh, no ironie a hudební podkres co film doprovází spis pripominal opravdu krutou komedii. Coz mne zklamalo, jako temne krimi se sexuálním podtextem by to mohlo byt mnohem lepší.

Dokaž to! (2008)

Opět , ale opět jsem dala něčemu takovému šanci . Proč ne? Z pohledu diváka tancem nepolibeneho, očekávajíc naivní romantiku to muže mít i úspěch . Ostatně 50 procent to je až moc na film tohoto tipů . Taneční kreace velice chabe , proti Let s dance úplný propadák . A ty vykradene prvky z Varieté s lehkými holkami místo Aguíery a Cher to snad ani nebudu komentovat !! Tam je sice taky příběh na bodu mrazu , no hlavní protagonisté aspoň uměji tančit a zpívat . Jedna hvězda za holku z Nezvratneho osudu,co se snaží , no stejne na piruety měla beztak dublerku.

Manželská lest (2014) (TV film)

Vůbec ne tak hloupe, jak se na první pohled zdá.

Vyprovokovaná (2006)

Aishwarya je asi nejkrásnější herečka na světe. Její půvab i ve scénách, kde by jiné herečky krásné nebyly, tak ona stále je. Navíc v teto roli byla přesvědčiva. Jenže příběh sám o sobe az tak skvěle natočeny nebyl. S hlavní hrdinkou jsem sice soucitila, ale ostatní postavy me nepřesvědčily a celkové si tak silný příběh zasloužil možná větší hloubku.

Mučedníci (2008)

Viděno znovu a tentokrát jsem se na to víc soustředila. Laugier je výborný režisér. A jeho horory mají určité větší sílu, než 90 % americké produkce. Sice Mučednici nejsou pro mne taková pecka jako jeho pozdější Ghostland, ale patří jednoznačně k nejzajímavějšim hororum, které kdy vznikly. Nervy drasajici, pointa a finále dost sila (pohled na zmucenou Annu je hodne silny a emotivni, navic pokud vite, ze Anna mozna videla neco vic) mučící etapa, celkem odbyta a nudná. Ovšem první polovina filmu pořádně našlapana. Celkove hodnoceni 90 %

Let’s Dance: Revolution (2012)

Tak tohle byla paráda. Myslela jsem, že let s dance už po výborné dvojce nemá co nabídnout. Trojka se moc nepo vedla. A fanoušek jedničky taky nejsem. Příběh opet sladkobolny a opravdu se tvůrcům divím, že do toho opet šli. Každopádně omáčky je málo, takže se přežitek da. Ovšem co.musím opravdu vyzdvihnout je originalita a perfektní choreografii,ktera se jen tak v podobne laděnych snímcích jen tak nevidí. A vyber hlavního hrdiny se taky povedl.