• Thriller

Máslo (2011)

Tak toto mne nezaujalo vůbec. Nucena hra na city bez špetky invence. Jedinou hvězdičku dostává maslo. Jinak postavy mi byly bohužel úplné ukradené.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Mohlo to být přece jen o trošku víc syrovější, myslím, že toto téma by to sneslo. Pokud mám srovnávat s Mezi řádky, které je typově prudce podobné, Nebezpečné myšlenky u mě vítězí. Za prvé Michelle je pro mne mnohem sympatičtější než Hillary Swank a za druhé mi tohle přišlo přece jen realističtější. Navíc song Coolia Gansta s paradise patří mezi moje devadesátkové top rap hity. A je až s podivem, že film jsem viděla teprve včera.

Rodinka na tripu (2004)

Dá se na to dívat, ale s těžkým přemáháním, kdy pořád čekáte, že se něco začne dít a budete se smát. No nebudete, vykradené vtipy, vykradený námět, absolutně nic tam není originální. Nevadilo by to zase až tak, kdyby to bylo alespon kapinku vtipné. Bohužel sranda tak možná pro někoho, kdo viděl všeho všudy tři komedie za celý život. Jedna hvězda za závěrečný rap Shada Mosse.

Rihanna - Bitch Better Have My Money (2015) (hudební videoklip)

Tak tohle je klip roku. Povedený text i song, Rihanna a Mads rulez!!!! Nejlepší klip popové zpěvačky za hoooodně dlouho dobu! Konečně někdo, kdo se nebojí jít do něčeho kontroverzní, tím nemyslím, že ukazují rozkrok a nebo nahé kozy, to není kontroverzní, tozn., že nemají co jiného nabídnout a Rihanna určitě má, nebude lehké, aby jí popové hvězdičky dostihly!

Nedotknutelní (2011)

Nemám co vytknout! Po dlouhé době film, kde mi sedlo naprosto všechno! Téma perfektní, herci jakbysmet, děj taky dobrý, takže konečně po dlouhé době můžu dát filmu pět hvězd. P.S. S tím americkým remakem si už vážně někdo dělá srandu že?

2 $ocky (2011) (seriál)

Píšu komentář po shlédnutí tří sérii a začínám sledovat sérii číslo 4. Z prvotního obrovského nadšení ze skvělé první řady, přišlo mírné zklamání u řady číslo 2. Druhá série si ale stále drží laťku poměrně vysoko. No 3. série už pomalu nemá co nabídnout, holky řeší dokola to samé a v podstatě se od první řady nikam neposunuly, což mi strašně vadí, sice je tam pár momentů, kdy už to vypadá, že se posunou dál, ovšem, na konci řady, opět sešup dolů. Vedlejší postavy mi přišly velice vtipné vždycky, těšila jsme se až přijdou na obrazovku. No neustále opakující se vtipy, už mi vtipné nepřijdou a Max už není schopná ani normální konverzace, téměř každá věta, kterou vypustí je dvojsmysl a nebo nadávka. Celé to jakž takž zachraňuje pro mě zcela nepochopitelně, poněvadž u první řady, bych to neřekla ani náhodou bývalá boháčka Caroline!!! No začátek čtvrté řady začal fajn, účast Kim Kardashian, skvělý nápad, No postupně už jsem si uvědomila, že se ani nezasměju, což začíná být u komediálního sitcomu zlé. A vzhledem k tomu, že mu docházel dech už i třetí řady, nový Sex ve městě, ani Přátele to rozhodně nebudou!!! Dávám tři hvězdičky. I když první řada je na pět, zbytek bohužel ne.

Vraždy v Lake City (2011) (TV film)

Na TV film velmi slušné. Dermont Mulroney se do role skvěle hodil. Ještěže jsem si o filmu nic nepřečetla a viděla ho spíše náhodou, poněvadž zdejší distributor asi moc rozumu nepobral. Každopádně odhalit pointu už v průběhu filmu není pro zkušenějšího diváka nijak extra náročné. Ale i tak se jedná o film, který dokáže zaujmout. Lepší tři hvězdičky.

Tajemné vraždy (2015) (TV film)

Nuda k uzívání, tak dobře to v upoutávce vypadalo a ve finále se z toho vyklube takový paskvil. Hlavní herečka s tím věčně vykuleným výrazem, co má už ostatně i tady na plakátu, mi moc sympatická nebyla. Nejvíc mě na tom mrzí fakt, že zkušenější divák od začátku tuší, kdo zatím je a ve finále se ani nezmýlil že, tak jako já. Vím, že se jedná jen o televizní film, ale, i tak trocha důvtipu a invence by nebyla na škodu i na televizní poměry, i zde se mohou najít totiž výjimky, to tohle tam rozhodně patřit nebude.

Křupan (2000)

To byla taková nuda, že ani nevím, proč jsem dala jednu hvězdičku, snad za to, že mě to nějak nepohoršovalo! Komedie ani náhodou spíš novodobá romantika pro teenegery. Mena Suvari, mi na rozdíl od jiných, co tu komentují, lezla svou hloupostí neskutečně na nervy. Navíc vypadala tak nějak ušmudlaně a s těmi mastnými vlasy, jsem nějak nechápala, jak může být idol pro hodného, slušného Biggse a navíc profesorovou milenkou! Náctiletým se to bude líbit a taky ženštinám tíhnoucím k jednoduché romanci.

Lhostejnost (2002)

Ten film nebyl úplně špatný, ale Mia Kirshner, jako nevinná oběť? Ale prosím Vás to jako vážně? Mrchy tam byly všechny a lezly mi na nervy, jediná, která mě zaujala byla Meredith M. Černošský policajt byl teda úplný omyl! Aspoň, že film docela odsýpal a pro filmy ze školního prostředí mám slabost. Škoda, že nijak nepřekvapil.