Million Dollar Hotel (2000)

Byla to zvláštní podívaná, ale uběhlo to jako voda a překvapivě se na to i pěkně dívalo.

Den poté (1983) (TV film)

I přes patrnou TV produkci, tak se jedná o hodně znepokojující snímek, a stojí za shlédnutí.

Bídníci (2012)

Toto je přímo mega-historický průser. Sice se tu zpívá od první do poslední klapky, ale chytlavé melodie, které jsou tak typické pro muzikálový žanr, to nějak postrádá. Vlastně to nemá, ještě jednou, aby to někomu neuniklo, nemá žádnou titulní píseň, kterou si budete alespoň chvilku pobrukovat. Prostě je to celé jeden velký průser, lituji i těch 40 minut, co jsem tomu věnoval. Ještě teď mě bolí hlava z toho děsnýho zpěvu.

Gravitace (2013)

3D projekce je povinností.

Dech života (1987)

Ani nejslabsi Bond... no a s tim Afghanistanem to uz nevylepsili, takze jedine, co bylo zajimave, tak realie Gibraltaru hned na zacatku, potom nekonecna nuda. Dalton jednoznacne nejhorsi James Bond.

Bitevní loď (2012) odpad!

Tak nevim komu mel byt tento spektakl vlastne urcen. Napada me snad jen jako naborova agitka pro US Army. Takovou s***** jsem uz vazne dlouho nevidel. No aspon po dvou hodinach utrpeni, i kdyz nezastiram kvalitni zpracovani, docela je mi lito AC/DC, chlapci maj pokazde smulu, ze jejich hity se povetsinou hraji ve snimcich nevalne kvality, tu mame priklad kvalitniho ODPADU.