Na hraně zítřka (2014)

Fakt skvělé. Nemá to chybu. Nejlepší sci-fi posledních let. Nabité dějem. Nečekaný konec.

Gándhí (1982)

Životní role Bena Kingsleyho. Dodnes působivý velkofilm. Měl jsem v očích slzy a nestydím se za to.

Santa je úchyl! (2003)

Jedna hvězda za nápad. Odpad za provedení. Hnus. Trvalý proud vulgarit, ožírání, análního sexu. Jako vánoce s Frantou, Pepou, Lojzou a Mařenou ve IV. cenové skupině s vixlajvantovými ubrusy.

A co Bob? (1991)

Neuvěřitelná hlína. Neurotici se pobaví.

České století (2013) (seriál)

Poslední hurá - Marek Daniel má za jedna za Havla a Jiří Lábus jedna mínus za Adamce. Všechna moc lidu Stalinovi úchvatné. Kulka pro Heidrycha famózní. Dokonalý Moravec a Beneš. Kosatík je hluboký.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Zdeněk si drží konstantní kvalitu 25%. Plus mínus.

Pomáhat a chránit (2011)

Milá a svěží černá komedie z policejního prostředí. Některé hlášky k popukání. "...Vy ze CIA střílíte pouze neozbrojené ženy a děti..., ...Kdyby mě zabili tak mi připni metál jako to děláte klukům co se nevrátí z Iráku..., ...Jasné, že sme do IRA pribrali pár teploušů, byl to jediný způsob, jak infiltrovat MI5..."

Interview (2014)

Hlavní americký showman vypadá jako brácha Leoše Mareše :-). Neuvěřitelná prdel. Komedie, které udělala Sony skvělé promo. Pokud Kim nepadne do 3 měsíců tak všem zaplatím pivo. Zajímalo by mě kde to točili, casting má za jedna.