Rychle a zběsile 8 (2017)

Od návratu staré party ve čtvrtém díle možná nejlepší díl. Ta první polovina je skvělá, na tuhle sérii ne moc přepálená. Obrovský nasraný The Rock, nahláškovaný Statham, ne tolik přechytralý Diesel. V druhé půlce se to změní v díly předchozí, přepálený, ujetý , mega akční konec. Konverzace jsou vtipný, Rock je sice spíš Superman, ale to už nikoho nepřekvapí, po lítacích scénách apod. Mě to bavilo natolik až jsem byl překvapený. Zápory to sice má, něco chvílema paroduje ale povedeně. A ta squadra? Diesel, Rock, Statham, Russel, Eastwood ( i když ten mladej )

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Trošku slabší než jednička ale 3* se mi zase zdaj málo. Trošku se to změnilo. Už se tam dějou takový ty přeplácaniny a zbytečně moc velikášství s konspiracema a podobně. Jinak furt na pohodu .

Sebevražedný oddíl (2016)

Co kdyby Superman utrhl střechu Bílého domu a unesl prezidenta? Tak pojďte vypustíme na svobodu všechny hrozný vrahy a psychopaty , co si zabojujou zase proti mraku z oblohy. Vymyslete už něco jinýho, Avengers, Želvy Ninja ...... všude už to bylo

Dexter - Série 5 (2010) (série)

První 4 série jsem viděl několikrát , od páté až po poslední pouze jednou, ale někdy je dám také znovu. Je tu záporáků víc , ve stylu našich Orlických vražd , Sametových vrahů

Dexter - Série 4 (2009) (série)

Nejlepší série napříč všema seriálama na světě v historii. Trinity je výborný záporák a Dexter svým chováním posere víc než na první pohled vypadá

Dexter - Série 3 (2008) (série)

Dexter si najde kámoše a učí ho svému řemeslu. Série která mě moc nebavila napoprvé, na druhý pokus už se mi líbila víc

Dexter - Série 2 (2007) (série)

Druhá série nabízí trochu jiný pohled. Hlavní Dexterův soupeř je vlastně klaďas z FBI. Jediný sériový vrah který se tu nahání je - Řezník ze zálivu - což je sám Dexter :-)

Dexter - Série 1 (2006) (série)

Začátek kultovního seriálu, za mě možná nejlepšího. Představuje postavy a prvního seriového vraha jako hlavního záporáka - Vrah s chladícím vozem. Jízda začíná

Captain America: Občanská válka (2016)

Kapitánovský filmy jsou tak nějak podivně nejpovedenější z těch všech Marvelovek poslední doby. Jako kluk jsem miloval komiksovky - Supermana ( Reeve ) , Batmana ( Keaton ) později Spidermana ( Maguire ) Pak se vyrojili všichni tihle Avengeři. K těm jsem si nikdy cestu nenašel ale na většinu se vždycky kouknu až přijde nálada, nebo s dětma a CA se mi líbili nejvíc. Je to povedený jen se mi moc nelíbil ten konec, hlavní záporák se ztrácí , vlastně není důležitej. A Stark by nepřestal ve snaze zabít Amerikovo kámoše kdyby ho nezastavil silou, ne proto že by mu došlo že za to nemohl. To mi tak nějak vadí

Jason Bourne (2016)

Bourne dál chodí po ulicích, chodbách, mrkne do PC a dál chodí po ulicích ...... Agent bez Minulosti a Bournův mýtus byli skvělé filmy , Ultimátum nic moc a odkaz jsem vypnul po půlhodině. Už nemaj nápady, měli by to nechat spát