Na břehu řeky (1986)

Souhlasím s komentářem Dáriuse...v tomto filmu už jde vidět talent herce Keanu Reevese. Film je opět americky zvláštní, mrtvola tam leží a oni kolem ní pořád chodí....ale z Keanuových prvotin se mi tato líbí asi nejvíc.

Procházka v oblacích (1995)

První romatická role Keanu Reevese...k tomu nádherné prostředí a moc pěkný příběh..je to sice přeslazené a ulepené jak ty hrozny ve kterých se ke konci vykoupou, ale vím, že film se mi líbil a určitě si ho někdy pustím znovu. P.S. - vidím, že nejsem sama v posedlosti hlavním hrdinou. :p

Líbánky bez ženicha (1996)

Opět jedna z Keanuových průměrných rolí. Jediné co je pozitivní je herecké obsazení. Jinak je příběh o ničem (toto se může stát snad jen v té Americe).

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Když to srovnám s filmem ,,Den nezávislosti", tak Den nezávislosti je mnohem propracovanější film, který má pointu. Toto jsem moc nepochopila. Keanu je zde hrozně prkenný a kamenný výraz ho neopouští po čas celého filmu. Škoda. Co mě tam sere uplně nejvíc je malý neustále si stěžující smrad, syn od Connellyové, kterému bych okamžitě jednu flákla.

Příležitost dělá zloděje (2010)

No...v podstatě o ničem...nemám důvod se na to někdy dívat znovu. Keanu v takové roli.....teda...... ještě když ho v poslední době v ničem nevidíme..film nenadchne ale ani neurazí..ale je to zbytečná námaha něco takového točit. Takových filmů je mraky.

Mé soukromé Idaho (1991)

Popravdě si pamatuji pouze to, že River neustále upadal do bezvědomí a že vyznal u ohně Keanu city. ...no zvláštní film...ale pointa nikde...nijaký konec. Opět slabší průměr. Jediné co jsem jim věřila bylo jejich kamarádství, které totiž bylo i ze soukromého života, a když se River někdy kolem roku 1993 předávkoval drogami, Keanu to nesl hodně špatně, že o něj přišel.

Sleduje tě vrah! (2000)

Shlédnuté kvůli roli Keanu Reevese - zoufale nepovedené. Absolutně se na roli vraha nehodí a vůůbec jsem mu to neveřila. Ta roztřesená kamera, pokud to bylo součástí tak to mě teda po***. Opět jedna z nepovedených rolí Keanu. Za mě slabší průměr, tak 45%.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Pro mě průměrný thriller, který má zajímavou myšlenku. Keanu hodně divný v této roli, vůbec mi na záporáka nesedí. Katie Holmes jako sexuchtivá potvora = dobrý výkon.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Moje dětství, no bála jsem se u toho jak sviňa :) Některé příběhy si pamatuji do dnes a ještě stále mi nahánějí hrůzu. Oba moderátoři, jak James Brolin, tak i Jonathan Frakes dokázali navodit tu správnou strašidelnou atmosféru.

Noc předtím (1988)

Docela vtipná komedie, mladičký Keanu je zde k sežrání.