Tenkrát v Americe (1984)

Také si myslím, že Tenkrát na Západě zůstal nepřekonán, ale je otázkou, zda oba filmy můžeme mezi sebou vůbec porovnávat. Každý je jiný, ale oba jsou perfektní. Apropos, ... kde jsou ty časy, kdy to holky klukům dělaly za kousek dortu? Možná, že v době krize se to zase vrátí.

Uvnitř (2007)

Horor podle mého gusta, který se opravdu povedl.

Večeře u Noriko (2005)

Absurdní a podobně nesmyslné asi jako rodičovský zákaz transfuze krve dětem svědků Jehovových.

Polívka na víně (2013) (pořad) odpad!

Na jednu stranu ... co už mají nového vymýšlet, aby se divákům zavděčili a při tom si vydělali nějakou tu kačku?

Zlatý časy! (2013) (pořad) odpad!

Trapný pořad se slabým Dejdarem mě vážně nebaví.

Zázraky se dějí (1974)

Můj první katastroficko-horrorový zážitek, získaný po hodině a půl pobytu na tvrdé, dřevěné, kulaté židli, stojící v řadě mezi ostatními takovými židlemi ve starém peruckém biografu. S odstupem času se dojem mění v placebo, ale nostalgie z tehdy dobré podívané u mě přetrvává podobně jako např. u Otrokářů.

Školní výlet (2012)

Homosexuálský Hranáčův "amore" taneček v trapnosti předčil dokonce i hereckou brizanci Jana Bendiga:-D Ale mám naše filmy docela rád a tenhle se mi nezdál zase tak špatný.

Mýtus Alp (2009) (TV film)

Chvíli jsem si při jednom záběru myslel, že jde průvod zakuklenců z Kukluxklanu.

Kde pramení Amazonka (2001) (TV film)

Hydrologická analýza zdrojnic nejvodnatější a nejdelší řeky Amazonky, provedená týmem expedice badatelů přímo v terénu! Shlédnuto na ČT2 shodou okolností dnes, t.j. dne 20. 4. 2013 od 10:35 hod. do 11:05 hod. Hlavním příspěvkem v teoretickému sporu našich badatelů je ten, že největší tok světa nemá jednoznačně určený pramen, ale je třeba hovořit o pramenné oblasti. Vyvrací předešlá jednoznačná tvrzení a vžité údaje. Jde o transparentní a kompletní shrnutí všech naměřených výsledků, které jsou v případě rozporů ze strany jiných vědců přezkoumatelné.