Transformers 3 (2011)

Kontinuita je zachovaná, od troch hviezd pre jednotku, cez dve pre dvojku, som sa dopracoval až k jednej pre trojku Transformerov. Hurá na štvorku.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hm, PoP nie je vyslovene zlý film, pôsobil však na mňa ako nejaká lepšie - vlastne dosť dobre - vyzerajúca televízna inscenácia. Viac efektné ako efektívne.

Nezvratný osud 5 (2011)

Áno, áno, som spokojný. Aj som sa trochu obával, či tvorcovia nebudú príliš morbídni pri jednotlivých mordoch - predsa len, koncept je jasne daný už jednotkou - ale bolo to "v pohode". Väčšinou sú úmrtia iné ako čakáte, niekedy presne také ako čakáte. No a samozrejme sa pridávam k veľkej skupine užívateľov, ktorým sa záver páčil a to tak že veľmi. Pevne dúfam že tvorcovia budú mať gule nechať sériu presne v tom stave ako je po päťke.

Vřískot 4 (2011)

Hm, škoda Kirby, to bola fajn postava.

Pařba v Bangkoku (2011)

Jednotka mala výhodu v tom, že bola prvá a tým pádom originálna a prekvapujúca pri odhaleniach udalostí prechádzajúcej noci. A pre mňa osobne aj prostredím a partiou s ktorou som ju videl. Dvojka je postavená na rovnakom koncepte a preto som čakal že viac pritlačí na pílu, aby kompenzovala svoju "neoriginalitu". V istých momentoch sa tak stalo (Stu a jeho ďalšia eskapáda s prostitútkou), mohlo to byť však aj drsnejšie. Aj tak však veľmi dobré.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Predchádzajúce tri RE filmy som zhodne ocenil štyrmi hviezdami. No ale čo, do pekla, bolo toto?! Postavy sa chovali presne podľa šablóny totálneho idiota, zombíci, magor so sekerou, vodná scéna, kanály, ... snáď každý záber bol odniekaľ vykradnutý. Dobre vyzeral len prelet nad L.A., pobavil skok zo strechy a to je tak všetko. Zlé, zlé, zlé...

Hvězdný prach (2007)

Nádherné, hravé, zábavné, napínavé a vôbec skvelé.

28 týdnů poté (2007)

Rovnaký dojem vo mne zanechal aj Kruh 2 - a to pocit premárneného času. Pozitívom bola miera krvavosti, negatívom všetko ostatné. Totálne blbé chovanie postáv, absolútne nelogické rozhodnutia, hlavne zo strany armády, zázračne sa na presne to správne miesto presúvajúci tatko, ... No bolo toho dosť nad čím som krútil hlavou a dopozeral som to len s povinnosti.

Jezero smrti (2008)

Eden Lake mal u mňa nakročené k veľmi dobrému hodnoteniu, ale koniec, nech už akokoľvek vypointovaný ale totálne neprirodzený to celé zabil.