Rudá planeta (2000)

Americký astronaut bez problémov ovláda prinajlepšom 100 rokov starú sovietsku sondu vďaka animovanému panáčikovi na displeji. Baľšája ťechňíka....

Křupan (2000)

Tento film je viac než len nechutná teen-komédia, obsahuje zopár zaujímavých postáv a názorov, ale aj tak je to len podpriemerná komédia.

Resident Evil (2002)

Upravujem svoje pôvodne 3* na súčasný stav. Po zhliadnutí najnovšieho filmu P.W.S.A. (AvP) som definitívne priešiel na chuť jeho režijnému štýlu. A tým pádom si aj RE vychutnávam viac ako predtým. K zombies som mal vždy vrelý vzťah a v tomto filme ich je požehnane. K tomu neohrození, aj keď spočiatku riadne zmätení hrdinovia a popri omáčke nudných rečí sa dočkáme aj príjemnej akčnej zábavy.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Áno, takto to mám rád. Predator ako technický poloboh plne využívajúci potenciál svojich ničivých zbraní a proti nemu nezastaviteľný xenomrfný vesmírny zabiják Alien. A medzi nimi bezradne pobiehajú príslušníci rasy Homo Sapiens a slúžia raz ako hostiteľ, raz ako terč. Úvod trochu zdĺhavý, akčné scény však ako vyšité. Krátka stopáž je tentokrát trochu na škodu, niektoré veci by si zaslúžili viac priestoru. Hlavne Alien zostal trochu nepovšimnutý, ale len do času, kým sa do akcie nezangažovala sama Kráľovná. No veď si to pozrite sami, len teda jedno upozernenie. Vypnite mozog. -24.02.2005- redukujem hodnotenie na 3* - je to síce konina, ale zábavná.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Nepopieram, prvá séria ma naozaj bavila a neváhal by som pri hodnotení vytiahnuť 4*. Druhá séria však bola veľkým sklamaním, s biedou by však ešte uhájila 3*. To čo nastalo v sérii tretej však už odmietam alceptovať. Kopa deviantných, psychicky labilných asociálov s neujasnými vzťahmi v práci aj v súkromí mi nedáva žiadnu možnosť stotožniť sa s kýmkoľvek z nich. A k tomu ten príšerný Haselhof.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Tak som si jedného dňa zašiel do kina, premietali Scary Movie. Hodinku a pol som si posedel, chvíľami som sa smial a išiel som domov. Doma som potom mal neodbytný pocit, že som niekde stratil hodinu a pol času. Asi únos mimozemšťanmi.

Žába k zulíbání (2002)

Občas sranda, pár dobrých vtipov, ale aj to som to pozeral len kvôli Anne Faris. mňam...

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film) odpad!

Tropické mravce žijúce na Aljaške, človek oblezený mravcami uniká na aute a dupe pritom nohami, ľudia stojaci uprostred mravcov ktoré sa síce nezadržateľne blížia, ale nikdy k nim nedolezú, ľudia strieľajúci (!!!) do mravcov z pušky a... a takto by sa dalo pokračovať ale načo? Každý pochopí, že je to zbytočné, takisto ako je zbytočná aj existencia tohto filmu.

Jmenuji se Sam (2001)

Film síce dojímavý, ale chýba tam buď viac humoru, alebo viac drámy. Takto je to "niečo uprostred" a to nestačí.

Živý terč (1993)

Už dlhšiu dobu nemusím van Damma ani spomelené zábery za každú cenu, ale Lance Henriksen poteší (takmer) vždy. Prierný akčňák s priemerným hodnotením, nič viac.