Rychlejší než smrt (1995)

Vždycky jsem na to čekal, až to poběží zase v televizi. Hmm to mi bylo asi 8. Asi to bylo dobrý, už nevim.

Hon na myš (1997)

Ta myš je totiž absolutně neodolatelná ;)

28 týdnů poté (2007)

Celý průběh filmu se dá lehce předpovědět, snad každá sekund se dá čekat, sem tam se leknete, ale nic co by vás překvapilo nečekejte. Než se nadějete, je konec.

Já, legenda (2007)

Prvni pulka filmu je perfektni, ovsem ta druha, to uz je jen cekani na to co se konecne stane, a porad nic a nic a nic. a najendou se objevi zenska, pak vsechno vybuchne spolu se Nevillem a je konec. Audiovizualni zpracování perfektní, ale film bohužel zaostává v oblasti scénáře a ani perfektni Will Smith ho lépším neudělá. Jednoduše řečeno všechno, včele se Smithem je vinikající jen ze scénaristické strányk se z tohodle dílka dalo vytěžit mnohem víc.

V moci ďábla (2005)

Fakt jsem se bal, ale ten konec, boze ten konec, ten byl fakt divnej.

Telefonní budka (2002)

Videl jsem sice jen konec, ale aji ten byl super.

Matrix Reloaded (2003)

Hmm tak jedna zmala veci co me tu zaujala, byla Belluci, Scena na dalnici a padajici kulky vic asi nic. Porad je to ale film prospikovany perfektnimi akcnimi zabery, ovsem nektery ty efekty mi prisly, jak to rict, az moc predimenzovane a moc pocitacove. uz to proste neni ono, takovy ten "surovy" matrix

Matrix Revolutions (2003)

Timdle me bratri wachowsti rozhodne neuspokojili, po vyborne jednicce, horsi dvoje, prichazi trojka, ktera rozhodne zas az tak nenadchne. Totiz, kdyz skoro 3/4 filmu strily jakysi blby stroje do nejake diry, to je trosku nuda.

Láska nebeská (2003)

Ze je to udajne film pro holky, v tom pridade je tu 4587 holek. Film se snazi ukazat, kde vsude je laska a v jakych podobach. A svou ulohu splnil na vybornou ;) skvelej film "pro devcata".