Speed Racer (2008)

Někdo se tu zbláznil. Jináč jsem na tom stejne jako Galadriel ;)

Oko bere (2008)

Nemalé překvapení. Winner Winner Chicken Dinner. Velice kvalitní oddychovka i přesto, že celou dobu vlastně víte jak to skončí.

Číslo 5 žije 2 (1988)

Jelikož jsem byl malý a jako malý jsem to měl na videu a koukal se na to v pravidelných intervalech, tak jinac asi nemuzu ;)

Zodiac (2007)

awesome

Beze mě: Šest tváří Boba Dylana (2007)

Jak píše Movie, jestli milujete Dylana, tak se z tohodle filmu zblázníte. Ano, ja ho znám a poslouchám celkem dost, a jeho životní story jsem naštěstí znal, ale když se na to podívam očima filmového diváka, který toho o Dylanovi moc neví, tak to pro něj je jen pár epizod nějak seskládaných do sebe. A Cate Blanchett, kouřící Ben Whishaw a malej čenoušek tomu moc nepomůže. Než se někdo podívá na tendle film, tak by si měl nejdříve pustit Scorseseho No Direction Home: Bob Dylan, aby trošku pronikl do Dylanova příběhu a až možná potom si uvědomí, o čem tendle film vlastně je.

Volání o pomoc (2007)

Nic mne už hodně dlouho nedostalo jako todle. Člověk se směje i skoro brečí. Když vám je nejhůř, jakože mě bylo před chvílií celkem strašně, tak po zhlédnutí tohodle počinu zjistíte, že jste na tom jestě dobře a že může být hůř. Není co vytknout. Todle by měl Sandler dělat častěj.