Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Dal bych ****, ale fakt, že je to pouze novodobý výmysl, bez hlubšího historického zázemí mi to nedovoluje. Stejně jako v prvním díle: autoři filmu se snaží ze Spojených Států udělat stát s bohatou a hlubokou historií. Indianu Jonesovi nesahá ani po paty, zato mnohem lepší než Tomb Raider.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Musím souhlasit s fxado-em. HD verze tohoto dokumentu na veliké LCD TV je nádherná. ****** :o)

High Tech Soul - Stvoření techno světa (2006)

Trochu mě zarazilo, jaké všechny styly autor tohoto filmu řadí do techna. Nedejte se zmást, všechny žánry, které vznikly z techna nejsou techno (př. Trance, Elektro House, Elektro).

Smích a pláč (1898)

Když dnes dáte do ruky 13ti letému dítěti mobil s kamerou, tak natočí něco velice podobného. Rozdíl bude pouze v barevnosti, zvuku a velikosti rozlišení. :o)

30 dní dlouhá noc (2007)

Odkud přišli? Co jsou zač a za jakým účelem chtějí vyhladit městečko? To jsou otázky, které jsem si kladl v průběhu celého filmu a odpovědí se mi nedostalo. Asi jsem si měl nejprve přečíst předlohu. Kromě Joshe Hartnetta jsem na filmu neshledal nic zvláštního.

Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)

Souhlasim s Philoun1. Angličtina je v tomto seriálu dost jednoduchá, takže tomu i průměrní angličtináři skvěle rozumí.

Hitman (2007)

Další film s "kladným" super-zabijákem ala Bourneova trilogie. Čekal jsem, že to bude horší.

Gacy (2003)

Ačkliv to má prvky hororu, do hororů bych to radši neřadil. Je to prostě Krimi/Drama. Hororový snímek od toho nečekejte.

Katedrála (2002)

Film není tak starý aby mě uchvátil svou animací, pointu jsem nenašel takže **

Pan Včelka (2007)

Včelky mohly být trochu víc roztomilejší, ale je to celkem v pohodě film. Scénka "průlet motorem auta" byla fajn :o) Jinak hlas Renée Zellweger se mi u animovaných postaviček zamlouvá. Myslim že *** je tak akorát.