Pan Včelka (2007)

Je to tedy, při nejmenší, zajímavé. Chybí tomu trošku více humoru, ale na druhou stranu, není problém Pana Včelku dokoukat až dokonce.

Marci X (2003)

hm.. 2*jen proto, že jsem to nemusel dokoukat.

Chyťte doktora (2007)

pohodová komedie pro nenáročné :) ale nechtěl bych být v jeho kůži.

Firewall (2006)

No neviděl jsem to sice celé, tedy viděl, ale útržkově protože mě to opravdu nebralo. Je to až moc klasický thriller, kdy Vám vyhrožují smrtí Vaši rodiny, když neuděláte to a to, ale během toho se hlavní postava zmocní něčeho, co je pro padoucha až moc cené a vlastně vydírá on jeho. Ne, je to až moc klišé.

Tropická bouře (2008)

Úleťárna. Docela mě dostal Tom Cruise ačkoliv ho moc nemusím :) je pravdou, že Jack Black je tam tak trochu zbytečný, ale zbytek je naprosto v pohodě a já si nemůžu stěžovat. Skvěle utracené peníze, alespon jsem se pobavil. Je to prostě komedie do večerní pohody s kámošema.

Ďábel nosí Pradu (2006)

No já tomu nerozumím :) asi nemám to správné oko pro módu a styl.

Sim Salabim (2008)

Bunny stejně trhlý jako Bunny z Walta desneyho :) úlet

Seznamte se s Davem (2008)

Ono to není tak hrozné jaxe zdá. Bavit jsem bavil až do poslední minuty. Ano, není to kdoví jak geniální film, ale svou úlohu komedie to splnilo. Bránice mne sice na konci nebolela, ale úsměv byl vylouděn.

Mamma Mia! (2008)

Byl jsem unešen. Celou dobu jsem si představoval jak řadí moje mamina :) film tempo měl, kdo si myslí, že ne, asi usl. Dynamický byl taky dost (není to přece americká vyvraždovačka). Vtip, láska a hudba .. co více si přát. Alespon vím, že i já budu moci v padesátce pařit :) 4,7* [EDIT] vzal jsem na to famílii (mamku s jejím bratrem). Byli naprosto spokojeni, aby ne, hity jejich mládí. :) A já si to naplno užil znova!