Temný rytíř (2008)

Celou noc jsem přemýšlel nad tím, jakými slovy tento snímek zhodnotit. Ono to pořádně ani nejde. Dvě a půl hodiny filmu mě nenechávali ani na sekundu chladným. Pro mne nečekané zvraty mě zvedaly z křesla a jen jsem nechápavě kroutil hlavou. Herecký výkon, který podával Heath Ledger je naprosto úchvatný až nepochopitelný. Aaron Eckhart, pro mne kdysi béčkař, mě naprosto uchvátil. Svou proměnnou z "Bílého rytíře" k pomstichtivé "Dvojí tváři" mě srazil na kolena.. A Christian Bale? V záři hereckých výkonů předchozích dvou zmíněných vůbec nezapadá, skvěle a přesvědčivě dává najevo, že právě on je ten Temný rytíř. Batman, který se musí stát psancem, aby ho lidé potřebovali.. Prostě........ skvělé herecké výkony, skvělé efekty (vybuchující nemocnice - naprosto úchvatné)...skvělé všechno .. smekám a těším se, co bude příště..!

Bathory (2008)

ja byl velice prekvapen. Ano, ve filmu jsou chvile, kdy jsem radeji kroupal popcorn, ale jsou zde take chvile, ktere mi tajily dech. Herci v hl. rolich opravdu vynikajici. Pro me obzvlast silnou postavou byla Darvulie, ze ktere sel strach a zaroven i sympatie. Na Cesko-slovenske pomery velmi dobry snimek, protoze ja cekal sataninu a ne tak silne drama jake z toho vzeslo. Jen tak dal, protoze ja mel na konci chut vstanout a zacit tleskat. Takze alespon tady: Bravo! 4,5*

It's All Gone Pete Tong (2004)

Nemá to chybu. Ze začátku se díváte na film, který byste jinak odsoudili: Magor, který droguje jak o duši, chlastá, spí kde s kým a je sprostý jak dlaždič.. ale postupem času se z filmu stává něco víc. Vžijete se do onoho DJ, je Vám ho líto. Myslíte si, že tím, že ztratil sluch, ztratí úplně vše. Upadne sám v pokoji víc a víc do drog, ale je "návrat" do světa je tak... to se nedá popsat. Dělá vše pro to, aby zase žil svou láskou - hudbou a to se mu, i jako neslyšícímu, neuvěřitelně daří. Člověk, co se nevzdá a i přes handicap si jde za svým ... za hudbou, kterou žije ... 5*

Strašidelný dům (2003)

Od začátku do konce se dal film předpovídat. Bohužel. Eddie Murphy (jak už spousta z Vás zmínila) se stává kašparem a spíš otravným hercem. Budu se dlouho odhodlávat než zkouknu jeho další film, kde pouze nedabuje.

Nezvratný osud (2000)

Já nevím, začátek filmu člověka nenechal skoro nadechnout, ale ke konci jsem si už i dopředu říkal nahlas, co se stane a taky se stalo. Líbilo se mi, že to nebylo klasická vyvraždovačka, kdy hlavní hrdina vše rozluští a nakonec dobro zvítězí nad zlem.. jen tomu prostě cosik chybělo.. ale i tak můžu doporučit všem slabým náturám (jako já) k večernímu sledování s kamarády :) 3*

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Ha.. Tim Burton .. já prostě ty jeho depresivní filmy miluju :) a tady jsem se dosti pobavil. Zajímavé grafické pojetí, zajímavý námět a bravůrní provedení. Doporučuji 4,5*

Silent Hill (2006)

zajímavý snímek, který jsem stejně nakonec moc nepochopil. Nejsem zrovna na horory a tuhle hru (pokud je to na motivy nějaké hry) jsem nehrál. Takže vůbec nevím. Tudíž nemůžu říct ani propadák, ani vynikající. Takže zlatý střed 50%

Expert (1996)

docela zajímavé. Pravdou pořád ale zůstává, že je to béčkový thriller :)

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

No, nemá cenu se rozepisovat. Pro mne byl první díl mnohem záživnější, tento je místy trochu zábavný a místy trochu nelogický. Efekty naprosto skvělé (silueta muže z vody byla opravdu vynikající) = 1* ... a myšák mušketýr = 2* (hlavně za to házení ořechů s veverčákem :D )