Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Úlet :) sice to není tak dobré jako první díl, ale i tak je to lepší než jakákoliv prdíci komedie nebo Muzikál ze střední. 3*

Pohádky na dobrou noc (2008)

Já nevím, rozleželo se mi to v hlavě a abych pravdu řekl, už to ani není klasická "Sandlerovka". Děj byl opravdu předvídatelný a jak spousta píše, nejlepší na tom celém nakonec bylo morče :) lepší 2*

Mlha (2007)

Jsem hororů odpůrce. Nebo ne odpůrce, ale naprostý strašpytel, takže se veškerým děsivým příběhům vyhýbám jako čert kříži. K tomuto snímku jsem se dostal ani nevím jak, snad jsem se chtěl aspon chvíli bát, což se taky uskutečnilo. Co mne ale naprosto odrovnalo byl závěr. Jak by řekl Šerminátor: "To je ale smolář.". Ve chvíli kdy se objevili vojáci s tankem jsem nechápavě čučel stejně jako Dejvid (T. Jane). Jasně, napadal mě tenhle závěr už pět minut předem, ale v duchu jsem si říkal: "To se nemůže stát, takový paradox a smůla nakonec... to by si režisér prostě nedovolil!" a hle! Stalo se a ačkoliv jsem jej v duchu očekával, naprosto mě umlčel.. stejně jako celý film, který sice není to nejlepší co by se v tomto žánru našlo, ale pro mne je to více než uspokojující.. Doporučuji všem do postele, když máte chuť se bát a nepotřebujete vidět žádná jatka.. když máte rádi (ne)čekaný a přitom strhující konec.. Pro mne 5*

Srážka s kometou (2007) (TV film)

Mno.. mohlo to být popravdě horší. Film se jeví jako dokumentární a je tak i vyprávěn, což mě na něm moc nezaujalo. Cholerický vědec mi spíše přišel vtipný než cokoliv jiného (hlavně, když se snažil oživit děvče zabité vlnou Tsunami po nějakých 3 dnech - i kdyby se mu to povedlo, poškození mozku by bylo nedozírné). No prostě béčkový TV film, který jsem náhodou objevil v půjčovně a zkrátil jsem si jím večer o 98 minut..

Máj (2008)

Poetické či pornografické... vždyť je to jedno... Co to sakra bylo? Já z toho vůbec nic nepochopil. Snad jen to, že je tam nějaká dě*ka kvůli které Vilém zhyne. Toť vše. Některé scény naprosto zbytečné, jiné nic neříkající, jiné nelogické.. můj Ty Bože, Mácha se musí otáčet v hrobě. Jediné co si zaslouží onu jednu hvězdičku jsou Třískovi recitace a hudba Support Lesbiens..

U2 3D (2007) (koncert)

Nejsem žádným skalním fanouškem U2, vůbec neznám všechny jejich songy, ale když se naskytla možnost jít na tento úžasný 3D zážitek do kina, neváhal jsem. Vše co bych chtěla napsat, již bylo napsáno v ostatních komentářích. Je to prostě silný a nezapomenutelný zážitek! I člověk, co jejich hudbu výhradně neposlouchá, sedí a jen se mlčky diví té úžasné atmosféře toho všeho! Po celou dobu jsem měl pocit, že jako jediný sedím a mlčím.. a že ostatní hlasitě skandují a skákají, že zpívají spolu s nimi parádní texty.. celou dobu jsem měl chuť se k nim přidat! Je to zážitek, který stojí za to.. když Vám Bono maluje a nebo zpívá do ucha.. rozplýváte se! Paráda!

Grindhouse: Machete (2007)

No, já neviděl žádný GRINDHOUSE a abych pravdu řekl, ani mě to neláká. Viděl jsem trailer na tento "trailer", ale doopravdy jsem si myslel, že se jedná o film a tak jsem se chtěl podívat o čem vlastně je :) no koukám, že o ničem:D tak aspon vím, že jsem ho viděl a teď jej mohu hodnotit. Tak 4 hvězdičky za tří minutovou šílenost :) protože víc bych asi přes srdce nepřenesl!

S čerty nejsou žerty (1984)

Moje oblíbená :) moc na české pohádky nejsem, ale tahle mě vždycky dostane. Vynikající Karel Heřmánek, toho mám nejradší :)

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Mám sci-fi rád, mám rád Keanu Reevese a taky mám rád katastrofické snímky. Den, kdy se zastavila země mě vůbec neurazil, čekal jsem možná troškičku více, ale nakonec i toto stačilo. Možná škoda toho konce, asi bych si dokázal představit něco silnějšího... ale i tak jsem odcházel spokojen, film byl dynamický, Klaatu byl zahrán skvěle.. co víc si přát :) 4*