Škola superhrdinů (2005)

Další z řady amerických komedií na téma střední školy. Jen místo typické střední na tuto chodí superhrdinové, jinak je to typické klišé. Přesto koukatelné a občas i zábavné.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak takovouhle párty bych chtěl zažít,.... jen bych si ji chtěl potom pamatovat :D

Iron Man 3 (2013)

Tak tentokrát jsem hodně mile překvapen. Trochu jsem se bál, že by třetí díl mohl být už trochu moc, ale opak je pravdou. Tony Stark se vrací a to ve velkém stylu. Temnější, zábavnější, napínavější a ještě trochu akčnější. Prostě výborná práce.

Bleach (2004) (seriál)

Další z řady výborných anime. Jen je škoda neskutečně debilních fillerů, které občas absolutně nelogicky přerušují dějovou linii seriálu. Jinak je to moje čtvrtý nejoblíbenější anime.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Výborné navázání na Naruta. Akčnější, vtipnější, občas i zajímavější. Bohužel se zde projevuje nutnost vkládat čím dál tím více fillerů, aby seriál nebyl přerušen podobně jako Fairy tail nebo Bleach, a proto pomalu upadá. Hlavně mě štvou fillery z čtvrté velké války ninjů, ale to by už byli spoilery. Jinak je to pořád dobrá podívaná.

Naruto (2002) (seriál)

Díky Narutovi jsem začal po dlouhé době sledovat anime. Je to bezva seriál se skvělým soundtrackem. Jen je škoda, že seriál ztrácí kvalitu pokaždé, když nejede podle mangy.

Fairy Tail (2009) (seriál)

Tak tohle anime mě dostalo. Od samého začátku skvělá podívaná, u které se člověk opravdu pobaví. Pro Fairy Tail mám jen samý superlativy a myslím, že se rozhodně dostalo na první příčku mých nej anime. Rozhodně doporučuji, a nejen pro ty kdo mají rádi anime a japonskou mangu.

Tři mušketýři (2011)

Je to podle mě docela správná bejkárna, která stojí za zhlédnutí. Moc se mi líbí, že se vykašlali na předlohu (toho už jsme totiž viděli dost) a také se mi líbí dost nekonvenční pojetí. Je to film založený na hláškách, které ovšem trochu ztratili s českým dabingem. Je pravda, že jsou zde občas nelogické scény, ale to mi absolutně nekazí filmový zážitek. Rozhodně skvělí film pro relaxaci a pohodu. Dávám 85%

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Tohohle filmu je vážně škoda. Docela zajímavý nápad, navíc hlavní zbraní Lincolna je sekera (což je velké plus) a docela solidní a sympatické herecké obsazení (až na představitele hlavního hrdiny). Bohužel to je asi tak všechno. Příběh postupem upadá a od půlky filmu jsem se musel nutit, abych to dokoukal. Bojové scény jsou na dobré úrovni, ale postupně se z filmu vypaří a člověk opravdu na ně musí čekat úmorně dlouho. Spousta zbytečných a nezáživných pasáží. Dávám jednu hvězdičku za ty skvělé scény se sekerou. S další hvězdou jsem na vážkách, protože většina herců se mi poměrně zamlouvá, ale ten Abraham,....... takže 30 %