Striptýz (1996)

Jen kvůli Demi Moore, která se zde předvedla v celé své kráse, jedna hvězdička. Jinak film téměř o ničem

Tintinova dobrodružství (2011)

Po grafické a technické stránce nemám co vytknout, ale co se týče ostatního? Tam už jsem tak nadšený nebyl. Příběh mě prostě ne a ne vtáhnout do děje a kdyby na scénu nevstoupil kapitán Haddock, asi bych to ani nedokoukal. Ale s kapitánem se dostavila i zábava a tak se Tintin stal aspoň trochu zajímavý. Jinak musím říct, že jsem byl naprosto zklamán až neuvěřitelně nudným, pomalým a místy i naivním dějem. Hold asi je to dělaný pro mladší generaci, než jsem já. Dvě hvězdičky si film vysloužil jen za kapitána a za velice vydařenou vizuální stránku.

Šerifové (1998)

To, že je to napodobenina Uprchlíka bych ještě překousl, ale vadí mě tady absolutně nevýrazný Wesley Snipes. Čekal jsem od něj opravdu víc. Jinak docela solidní kousek, který stojí za zhlédnutí.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Tak trochu jsem se vrátil zpátky do svých mladých let, kdy na PC byla jedna z největších hitovek skákačka Prince. Za to tomuto filmu moc děkuju. Jinak se mi moc líbila celková atmosféra filmu a herecká dvojice Jake Gyllengaal a Gemma Arterton. Tyto dva vytvořili velice sympatickou dvojici, kterou si divák velice rychle oblíbí. Trochu mě však zklamala závěrečná akční scéna, ve které na můj vkus bylo až moc nelogických chyb a moc akčnosti. Přesto si myslím, že si tento film zaslouží všech pět hvězdiček. Na závěr jedno doporučení: nekoukejte na to s českým dabingem, původní je totiž o mnoho lepší.

A-Team: Poslední mise (2010)

Klasický akčňák vracející se zpět do dob Arnolda Schwarzeneggera, Bruce Willise, Silvestra Stallona a jejich desítek natočenejch akčňáků. Je to jen akcí a vtipem nabitá bejkárna, ale nemůžu si pomoct a musím jí mít rád. Víc takovýchto snímků, neboť takovýto styl akčního filmu se již v dnešní době vidí jen málokdy.

Rychle a zběsile (2001)

Některé filmy jsou jen pro relaxaci a odpočinek, a ne pro zamyšlení. Toto je právě jeden z představitelů. Prakticky bez děje, ale vše je vynahrazeno sympatickými herci, spoustou krásných holek, nadupanejma kárama a automobilovými honičkami a závody.

Star Trek (2009)

Ačkoliv serii Star trek absolutně nesnáším, tak toto nové zpracování mě dostalo. Vtipná, akcí prošpikovaná sci-fi, která člověka donutí se na ní dívat až do konce a čekat jak se to vyvine. Rychlost s jakou se příběh odvíjí sice nedává moc prostoru pro hlubší poznání jednotlivých postav, ale v tomto případě bych to považoval spíše za plus. Hold někdy je méně více.

Sherlock Holmes (2009)

Geniální Robert Downey Junior se do role Sherlocka absolutně hodí. Předvedl zde opravdu prvotřídní herecký výkon, kterému konkuroval jeho brilantní parťák Jude Law (Watson). To však není všechno scénář, režie, soundtrack, všechno zde bylo na vysoké úrovni a společně to utvořilo výborný celek, který se hned zařadil mezi nejlepší krimi filmy poslední doby.

Denní světlo (1996)

Mám rád katastrofické filmy, ale bohužel většinou za moc nestojí. Denní světlo je však světlou výjimkou, i přestože tady najdeme občas nějakou tu chybku a díru ve scénáři. Ale myslím, že filmy by se měli sledovat pro zábavu a ne pro hledání chyb, proto jasné čtyři hvězdičky

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

No jedinej důvod proč jsem na to koukal byl T. Allan. Jinak spíš podprůměrný film s pár vtipnými momentkami. Podívat se na to dá, ale není nijak těžký najít mnohem lepší filmek ke zhlédnutí.