Franklin (1997) (seriál)

Když jsem byl já malej, tak tohle ještě nedávali, tudíž už si k tomuto seriálu nikdy citovej vztah nevybuduju, no i když možná jako důchodce to uvidím jinak :) nikdy neříkej nikdy

Invictus: Neporažený (2009)

Na to, že mne rugby nikdy moc nepřitahovalo, je to hle pěkný pohled na tým podporovaný a motivovaný prezidentem Nelsonem Mandelou, o integraci a budování společenských hodnot mezi znesvářeným bílým a černým obyvatelstem JAR.

Pacifik (2010) (seriál)

Rozhodně patří mezi zdařilé, sice nedosáhl na úroveň Band of Brothers, a to díky nevyrovnanosti jednotlivých dílů (jsou tu i slabší, no). Ale celkově vzato převládají kladné části!!

Dead Man Running (2009)

Zdařilá zábavná gangsterka, doporučuju fanouškům Podfu(c)ku!!

Kick-Ass (2010)

Kick-Ass je rozhodně film, který vyčnívá z řady, jak nápady tak i hereckým obsazením a celkovou koncepcí filmu. Rozhodně bych poblahopřál režisérovi, protože v nepovolaných rukou se mohl scénář zcela zadupat do země. Proč pět hvězd? 1.Námět 2.Akční nářez 3.Taktrochu jiný hrdina 4.Taťulda s dcerkou a v neposlední řadě 5. Bazuka

Milionová bankovka (1954)

Velice zdařilá komedie o tom jak se k Vám chovají lidé v případě vidiny , že jste milionář, a v podání Gregory Pecka to byla trefa do černého :)

Taras Bulba (2009)

Nic světoborného to není, ale byly tu i světlé chvilky, třeba mučení Tarasova syna, bylo hodně ostře pojato.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Když o tom člověk moc přemýšlí tak je to totální zhovadilost, nicméně pokud mozek vypneme, tak je to nabitá adrenalinová smršť!!! fuck off CHELI fucking OS :) Jen by mě zajímalo, jak bude vypadat ve trojce, když na konci tak vesele plápolal?!

Duna (1984)

Ve svý době to muselo bejt něco, hodně je to o vizuálních efektech, který jsou už dávno překonaný, takže mě jako novému diváku film moc neříká, když pominu efekty tak jsem postrádal i jakékoliv napětí.

Číslo 9 (2009)

Animačně hodně dobře na výši, příběh mě ale moc nevzal.