Zátoka (2009)

Výsledkem dokumentu je, že nemám rád japonské rybáře!!! Schovávají se za kdejakou organizaci, kupují si hlasy, prostě obyčejní hajzlíci!!!

Podivní (2010)

Nečekal jsem žádnou hitparádu, takže jsem nebyl vůbec zklamanej. Průměrnej filmík, sem tam lekačka, jednoduchá dějová linie, když nevíte co roupama tak si to pusťte ...

Víla Zuběnka (2010)

Taková opičárna pro děcka, ale je to srandovní. Hlavně když Dwayne "The Rock" Johnson nadává: "My wings, my wings" :)

Víkend na Zuydcoote (1964)

U tohoto filmu jsem nejvíce postrádal dubing v podání Jiřího Krampola, v mládí byl s postavou Jeana-Paula Belmonda nerozlučně spjat, a tak to je i uloženo v mé hlavě, škoda , ....

Nebezpečný cíl (2008)

Bohužel nuda a zase nuda, jediná scéna, která mi utkvěla v paměti byla střílečka na lodích, kdy Cage roztřílí chlápka na loďce, při pohledu kamery z vody pod lodí, jinak mě opravdu nic nezaujalo ani příběh ani herecké výkony.

Remington Steele (1982) (seriál)

Nic světoborného, tuctový detektivní seriál, oddechovka, sem tam pobaví, stačí vidět jedenkrát, na reprízu rozhodně čekat nebudu :)

Následník (1973)

Belmonda mám rád, v tomhle filmu je nejslabším článkem hudba, která nepodrhuje scény a vůbec celý děj, přitom ten není nijak špatný!!!

Jeden den v New Yorku (2004)

Zatím největší sranda, kterou jsem s dvojčaty viděl, není to žádná hitparáda, ale dalo se to!!

Ledově ostří (2007)

Vocasovina jako vždy, ale Ferrell to zahrál výborně!! :)

Muži, co zírají na kozy (2009)

Rozhodně zajímavej námět, který není tuctový, možná kdyby se režie ujal někdo jiný, byl by to nářez, takhle to jen plyne a plyne. No nic jdu rozhánět mraky, udržuje mě to ve střehu!!! :)