• Krátkometrážní

Očista (2013)

Parádní nápad a první polovina filmu vypadala velmi dobře, bohužel pak to šlo z kopce a docela jsem se nudil, ani nemluvím o tom jak byl film předvídatelný, škoda možná příště.

Pařba na třetí (2013)

Veliké zklamání, sice jsem čekal, že to nebude žádná sláva, ale tenhle díl byl naprosto zbytečný, moc jsem se nezasmál.

Grave Encounters (2011)

Po shlédnutí jsem byl mile překvapen, čekal jsem něco ve stylu Paranormal activity, tam záběr, tam záběr a nic z toho. Myslím že z toho vymáčkli co se dalo, a nebýt toho podle mě trochu ulitého závěru patřil by film k těm lepším v tomhle žánru.

Hike (2010)

Za ty pěkné záběry z lesa dávám jednu hvězdičku

Zelená míle (1999)

Když jsem si ten film pouštěl tak jsem tušil, že to bude něco na způsob Vykoupení z věznice Shawshank a taky že jo. V hodně věcech se podobali jako o síle, lidskosti a zlu a navíc se celý film taktéž odehrává ve věznici. Kdybych měl porovnávat ty dva filmy tak pro mě vyšel jako vítěz Zelená míle, nejspíš to bude Tomem Hanksem, pro kterého mám slabost a nebo Clark Duncan, kterému role sedla náramně.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Chybí tam už jen Steven Segal, Bruce Lee a byli by komplet. To že je film narvaný hvězdami z něj nedělá bohužel dobrý film. Začátek filmu ušel, ale jak film postupně plynul bylo to nudnější a absurdnější. Jediné co mě uspokojilo bylo, když se konečně ukázal Chuck Norris. Jednička bylo mnohem lepší a bojím se čeho se dočkáme ve trojce, snad se polepší.

Saw: Hra o přežití (2004)

Hodně dlouho jsem seděl opařenej po konci filmu, což se mi u jiného nikdy nestalo. O kvalitě svědčí i to, že se film stal šablonou pro mnoho dalších hororů, ale Saw jen jeden.