Péčko pro začátečníky (2003)

Nebudem sa tváriť, že som sa pri tom zopár krát celkom obstojne nepobavil, ale malo to tak ďaleko od akejkoľvek myslitelnej reality, že až to bolo nepekné.

Kokain (2001)

Po prvom pozretí som nedokázal naplno ocenit kvalitu tohto snímku, no po druhom som nemohol inak ako zdvihnuť hodnotenie ešte o jednu hviezdičku. Záver jednoznačne zaraďujem medzi moje najsmutnejšie filmové konce.

Stevensovi bodují (2003) (TV film)

Na prvé pozretie náhodou celkom pohoda. No iba pre tých, ktorým sa aspoň trochu páčil seriál. Mne áno, takže pohoda.

Dlouhý víkend (2005)

Nechápem čo tu ešte všetci robíme, keď v Amerike je jedna sexica vedľa druhej? Kde sa chytajú tie naše škaredé Slovenky(:....?

Voják (2006)

Bola to tuposť najhrubšieho zrna, no po tom začiatku....umh...z toho vyšli ešte celkom obstojne.

Hodiny (2002)

Oproti knihe trochu viac a otvorene útočiace na city, ale aj tak veľmi zaujímavý film + nádherná hudba.

Sladké zítřky (1997)

Silný príbeh a emócie zabalené do veľmi príjemného, nepatetického a uveritelného obalu. Ktovie ako by to vyzeralo, keby sa toho chytili Američania.

Absurdistán (2006)

Bol som úprimne zaskočený celkovým hodnotením a niektorými komentármi, pretože toto bola po dlhom čase fakt výborná komédia a v neposlednom rade aj dosť ostra satira, síce ukrytá pod občas trochu lacným zavádzajúcim humorom. V niektorých momentoch som bol až prekvapený, že si Američania dokázali urobit zo seba až takú prdel.

Mission: Impossible III (2006)

Jednotka bola trochu oldskool a puosobila mierne lacným dojmom. Dvojka bola zas až príliš impossible, no toto je presne to pravé orechové. Celý čas je na čo pozerat, ani na chvílu som sa nenudil aj bez toho aby to skĺzlo do nechutných efektových orgii...mission complet

Americká zbraň (2005)

Na to aby sa film s takouto tématikou dal brať vážne a niečo aj v človeku zanechal, nestačia vážne tváriaci sa herci a farebné filtre. Impotentná, patetická nuda.