Evoluce (2001)

Nápaditosť a vyzuálne spracovanie fakt výborné, no komika trochu zlyháva. Alebo žeby to opäť bolo tým skvelým dabingom?

Buldoci a třešně (1981)

Trochu nevydarený československý predchodca Ritchieho majserštykov. no zasmiať sa na tom občas dá.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Dokonca o triedu lepšie ako jednotka a to je už čo povedať.

Underworld (2003)

Tak nudný a nezaujímavý príbeh nezachráni ani sexy kostým Kate Backinsale a jej automaty s(o skoro) nevyčerpatelnými zásobníkmy.

Susedia (2006) (seriál)

Pozriem sa v pravo hore. Vidím číslo 68. pozriem sa ešte raz či ma neklame zrak. Neklame, je to skutočne tak...prosím vás ľudia vstúpte do seba kým je čas.

Zabíjení (1956)

Vynikajúcy oldschool (se všým všudy) Krimi / Dráma / Thriller / Film-Noir.

Král komedie (1982)

Príjemné prekvapenie, asi aj preto že som od toho neočakával toľko ako napríklad od Zúriaceho býka. Určite hlavne vďaka DeNirovmu výkonu, bezpochyby jednému z najlepších a najvšestranejších hercov posledných tridsiatich rokov.

Temný obraz (2006)

Slabý odvar výbornej knižnej predlohy. Akokoľvek sa to snaží vyzerať originálne a zaujímavo, k dosiahnutiu tej paranoidno-schyzofernickej atmosféry z knihy to má ešte ďaleko. K tomu ešte natočené tak chaoticky a z rýchlika, že keby som to pred tým nečítal, mal by som s pochopením deja veľký problém. Jednoznačné sklamanie.

Rafťáci (2006)

Musím priznať, že pri niektorých momentoch som sa vážne dobre pobavil. No celé je to príliš divoké, deštruktívne, splašené a neuveritelné, až som bol rád, že už je koniec (a Filip konečne zasunul). P.s: Chcel by som vidieť normálne, zdravé a nezdravo sexi ženské, ktoré by sa dobrovoľne zůčastnili takého skautského tábora. A keby aj, tak po prvom dni by určite otravného vedoucího poslali do prdele a šli sa radšej trieť na vesnickú diskotéku.