Nenávist (2020)

Chválím rozhodnutí tvůrců jít trošičku jiným směrem zpracování. Triky jsou super. Pár lekaček funguje. Je zde i pár hnusných (rádoby strašidelných) scének, které mají působit zřejmě i znepokojivě. I přesto je to ale v jádru pořád to samé a přijít s něčím novým a opravdu originálním co by skomírající značce dodalo opět lesk je už po tolika filmech (pokusech) zkrátka těžké.

Ju-on Za Fuiinaru (2015)

Kayako se ukazuje více než v předešlém díle, ale ne vždy je to tak děsivé.

Ju-on: Owari no hajimari (2014)

Začátek působí slibně. Celkově to (konečně) vypadá na trošku jiné a snad už i lepší (kvalitnější) pojetí. Atmosféra celkem funguje, stejně jako kamera a herci. Příjemné překvapení a jeden z nejlepších Ju-on.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Oproti první sérii byla druhá méně promyšlená a trpí menšími chybami. Scénáristé se do toho asi sami dost zamotali. Pořád je to ale celkem slušná podívaná, která má občas atmosféru a pokud přejdete pár nelogických a scénáristických chyb, dostanete mírně nadprůměrnou, spíše romantickodramatickou (mírně hororovou) zábavu na večer.

The Haunting - Šelma v džungli (2020) (epizoda)

Jejda, pár (nejen) scénáristických chyb, které mi to dosti zkazili. Alespoň úplný konec byl celkem dojemný, i když celkem očekávaný.

The Haunting - Romance se starými róbami (2020) (epizoda)

Super epizoda (která zpracováním dost vybočuje, ale ničemu to nevadí, naopak). Mělo by to ale lepší efekt kdyby se nám (mrtvá Viola) ukázala více v předešlých dílech, takhle to stojí a padá na tom, jak zapůsobí na každého diváka hlavně z tohoto dílu.

The Haunting - Dvě tváře, 2. část (2020) (epizoda)

Tento díl se snažil být dojemný a romantický, dramatický a nepředvídatelný. Některé linie příběhu nebyly moc přesvědčivé (Peterova láska k Bece). Neustálé opakování scének taky moc nepomáhá. Mám trochu strach do jakého konce se to blíží.

The Haunting - Oltář mrtvých (2020) (epizoda)

Konečně je silná atmosféra. Stále bohužel se děj plácá v minulosti a to trošičku někdy mírně neohrabaným způsobem.

The Haunting - Jak se to událo (2020) (epizoda)

Další zajímavosti z minulosti, bohužel už mě ale začíná trochu štvát že se děj nikam neposouvá.