Mládeži nepřístupno (2013)

A to že bylo v kinech?.. Tss být ostatními tak chci vrátit zpět vstupný a ještě bych je žaloval o újmu na duševním zdraví.. Tohle se jedině hodí jako jednotlivé klipy na youtube.. Už ani nevím za co jsem dal tu jednu hvězdu.. jo asi 2 krát jsem se zasmál.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Wau ! Shlédnuto v kině z donucení kamarádky, která mi překazila původní plán jít na Rivaly.. Bylo to lepší než jednička, ale přeci bych lépe udělal kdybych si prosadil svou (jenže pak by bylo peklo). Už se to nesnaží moc tvářit jako žůžo legrando dobrodrůžo.. už se začíná revoluce. Konečně zbičovali pretty face a Peeta začal skorovat u Kate. Děj v aréně o něco lepší než v jedničce, konečně se nedalo lehce předpokládat, jak tahleta sranda nakonec skončí. Proto dávám o jednu hvězdu víc než u jedničky.

Hunger Games (2012)

Nápad dobrý.. zpracování horší, herecké předvedení ponuré, dějová linka ucházející, napětí nulové. Takto bych zhodnotil tento teenagerský "skvost" (čti vykradač peněženek). Už od začátku bylo jasné, že dvojice z 12.tky přežije. Bylo až trapné z jakých situací si dokázali nakonec zachránit svou prdel. Až na jediného herce katastrofa.. aspoň, že tam byl ten Woody. Více než film by mi přišlo lépe to zpracovat jako nějakou ujetou videohru. Toť vše.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Už jako malý jsem na to koukal s tátou, když to jelo poprvý v televizi.. I po těch letech mě to stále baví a občas se na nějaký ten díl podívám.. slušný britský humor.. seriál založený na rozhlasové hře. Bez Rimmra by to bylo poloviční což u některých epizod, kde má absenci jde hodně poznat :)

Alex Ovechkin: The Gr8 (2010)

Pán hokejista, který se i přes zranění vrátil na špičku NHL :)

Temný rytíř (2008)

Opravdu velkolepé.. tady už nejde o komiksovou postavu, tady jde už o ikonu. Nedovedu si představit lepšího představitele Batmana než Balea a jako Jokera epického Ledgra (R.I.P.) Celý film jsem hltal, popkorn mi zmizel neuvěřitelnou rychlostí a bylo to snad poprvé kdy v kině nebyl hluk kašlajících nebo smějících se lidí, protože snad všichni s úžasem hleděli až do konce. Perfektní hudba, perfektní obsazení, perfektní film.

Barbar Conan (1982)

Into the boat... 120 minut chození a pohledu na Arnolda... into the tunnel... konec filmu :D

Hon (2012)

To jsem se zase naštval! Jestli mě někdy trefí šlak, tak za to nebude moct politika, ekonomická krize ani žena, ale tutově nějaký film. Jedno křivé falešné slovo a co to s okolím udělá. Okamžité odsouzení od všech lidí v městečku. No já jsem se zase rozčiloval jak děda, když mu zruší AZ kvíz. Ale ve finále fakt skvělý film. :)

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

Dobrý den, posaďte se.. F je fci X kde X naléží k R+P a X = E na druhou - X sin x.. Nejdříve provedeme výpočet v intervalu 0 až 2 PÍ :D