Luk (2005)

Od Luku jsem moc nečekal už podle hodnocení ostatních, ale nemyslím si že by Kimova forma šla dolů. Na Jaro,Léto…. Nebo na Bin Jip tenhle film nemá, ale i tak to nelogično, které film obsahuje, je skvěle provedené. Skvělý závěr. Moje hodnocení: 85 %

Adresát neznámý (2001)

Tento film Kim Ki-duka je trochu odlišný od ostatních. Je trochu politicky laděný, spíš by sedl evropskému režisérovi než právě Kimovi, ale i tak se Kimovi nedá téměř nic vytknout, i když Address Unknown nebude patřit mezi moje nejoblíbenější filmy z Kimové tvorby. Moje hodnocení: 85%

3-iron (2004)

Je těžké říct, zda-li svět, ve kterém žijeme, je skutečný nebo jen sen. Můj nejoblíbenější režisér opět nezklamal. Způsob jakým Kim Ki-duk vypráví příběhy je neuvěřitelný. K takovýmu filmu se jen těžko píše komentář. Moje hodnocení: 95%

Jezerní královna (1998)

Příjemná pohádka se sympatickou Jitkou Schneiderovou a dobře hrající Ivanou Chýlkovou. Jedna z těch lepších moderních pohádek na kterou se dá v klidu dívat. Moje hodnocení: 65%

Pád do tmy (2005)

První půlka filmu je nudná a příliš zdlouhavá. Vůbec nechápu, proč holky do jeskyně šli, to je mi doteď záhadou. Jinak celej film je asi tak realnej jako seskok padákem mimo atmosféru. Film je plný chyb a nesmyslných scén. Taky jsem si myslel, že otevřená zlomenina nohy bolí o něco víc, ale jinak holky byli celou dobu docela v klidu, žádnej stres. Zatarasila se jim zpáteční cesta, no co už, najdem jinou cestu. V hlavě mám tolik chyb z filmu, ale nechám to být. V druhé půlce přichází na scénu příšerky, které film trochu rozjedou. Zde zjistíme, jak jsou holky opravdu odvážné a že je příšerky vůbec nerozhodí, což mě opět překvapuje. Film v druhé půlce dostane svižnější tempo a alespoň trochu vypadá jako horor, na který si snaží celou dobu hrát. Překvapuje mě hodnocení ostatních, asi to nesmím brát tak vážně a víc jsem se měl povznést nad různými situacemi. Film je pouhým průměrným hororem, na který se dá lehce zapomenout. Moje hodnocení: 45%

Kameňák 3 (2005) odpad!

Opět staré nevtipné joky, opět nudné, opět bez příběhu. Omlouvám se, ale toto není příběh. Dávám jednu * za to, že nemám rád cikány. Ani nevím jakej to má smysl. Celej tenhle komentář je zbytečnej. Tenhle komentář je odpad, stejně jako tenhle film. Hodnotím tedy 1 * s prosbou, ať už se nenatočí další pokračování, děkuju. Moje hodnocení: 10%

Kameňák 2 (2004) odpad!

První díl se ještě dá 1x shlédnout, ale tenhle díl se nedá ani skoro dokoukat. Ja to zvládnul. Je to opravdu odpad a ani si nepamatuju jestli jsem se vůbec zasmál. Opravdový odpad jak má být, pane Troška. Moje hodnocení: 5%

Kameňák (2003)

Zas bych tomu neříkal odpad, ale nic extra to taky není. Jednou se to shlédnout dá, občas se člověk zasměje, ale nedá se na to dívat 2x do roka, když to furt vysílá naše komerční televize. Oproti dalším pokračování Kameňáků to ještě jde, pokračování této kraviny jsou už opravdu odpady. Moje hodnocení: 20%

Tajuplný svět Alex Mackové (1994) (seriál)

Jo, když jsem byl malej, tak jsem to hodně žral. Teď už bych to hodnotil jinak. Snad bude objektivní, když dám průměrné hodnocení. Moje hodnocení: 50%

Velká železniční loupež (1903)

To se nedá popsat, to musí každý vidět. Spolu s filmem (nebo spíš snímkem) Cesta na Měsíc jsou to 2 nejlepší snímky začátku 20.století. Opravdu profesionálně natočený film na tehdejší dobu, který je považován ze předchůdce westernů. Filmový skvost. Moje hodnocení: 100% !!!!