Mrtvý bod (2015) (seriál)

To je teda pořádná novinka. Prvních deset dílů sem dala jedním hltem jenom za víkend. Má to chytlavej děj, atmosféru a ústřední dvojici, mezi kterou to pořádně jiskří. Už dlouho sem neviděla takhle dobře zvolený herce. Sem opravdu zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. // Po třetí sérii si to pro mě drží pořád dobrou kvalitu, ikdyž značnou zásluhu na tom má ''prettyboy'' MItchell. Takže uvidím jestli se nakonec pustím i do další série.

Batman (1989)

Tak jsem se na to po dlooouhé době znovu podívala a praštilo mě do xichtu jak moc umělý se to zdá. Jack Nicholson je geniální šílenec, ale jako Joker za moc nestojí. Michael Keaton mi jako Batman nesedl a celkově se tu ani akce moc nekonala. Dark Knight je tisíckrát lepším zpracováním a přes to u mě nejede vlak.

Božský Evan (2007)

Viděla sem kdysi kdysi dávno, ale něco málo mi v hlavě utkvělo, což značí celkem příjemnej film. Bruce Almighty u mě vede, Carell je sice komik podobnýho kalibru, ale Jimmymu to tentokrát vyšlo líp.

Nebezpečná rychlost (1994)

Tak dát dohromady skvělýho Keanu Reevese a Sandru Bullock... no u mě to asi moc nevyšlo. Akční část je typicky americká, což mám vlastně docela ráda, ale jak už sem zmínila, kazí mi to ''souhra'' hlavní dvojky. Když je pominu, tak nevím proč má jít o nejúspěšnější akční film jakéhokoliv roku, protože zápletka je možná podána stylem ''autobus'', ale i tak sme ji už několikrát viděli. Mám z toho rozporuplný pocity, a tak to asi vyjde na obyčejný 3*.

Živelná pohroma (1999)

Doslova takový průměr. Nic moc víc k tomu už asi nejde dodat. Méně bláznivá role Sandry Bullock, k tomu tehdy ještě hezounek Affleck a může vzniknout svižná komedie vlastně tak trochu o ničem. Moc to tomu nevyčítám - z námětu snad ani víc vytřískat nešlo.

Lady Gaga - Judas (2011) (hudební videoklip)

Kdysi se mi písnička líbila, ale klip ani tehdy za moc nestál.

Jurský park (1993)

Nějak si nemůžu pomoct, ale i přes dobrý zpracování a příjemný výkony herců prostě a jednoduše nemám filmy s dinosaurama ráda. Než abych se u toho bavila, tak spíš trpím. Každej má holt jinej vkus.

Pýcha národa (2009)

Chybí závěrečné ukončení v plamenech ;). Jako sarkastická fiktivní propaganda je to v Inglourious Basterds perfektní, ale jinak, no kdo by se na to díval...

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Nesmrtelná dvojka a nostalgická vzpomínka na filmové večery z otcem. Jeden z mých oblíbenějších. Někdy bych se zase měla k tomuhle jednoduchému (ale účinnému :D) humoru vrátit.