Kouzelníci (2013)

Celkem se divím, vetší kraviny tady dosáhnou i červené barvy a tohle má jenom 60%. No já si tu kouzelnickou parodii i se samotným finále užila. Páni komici byli v pohodě.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvester sice v letech, ale pořád ve výborné formě. Myslím že hodně lidí očekávalo docela propadák - no víc se asi splést nemohli :D. Opravdu realistický téma, skvělý záběry a hlavně tam byl i slušnej kus příběhu. No když sem Slye uviděla jít po té silnici, tak mi problesklo halvou - sakra tohle už je jako konec? Vždyť Rambo teprv začal!

Periskop nahoru a dolů (1996)

Film, na který mám opravdu pěkný vzpomínky a jeden z těch co mě vždycky rozesměje. Oblíbený scény: předvádění hlasu velryby, nově vyprané prádlo a cesta po prkně.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Taková ''pohádka'', ale se sympatickým obsazením. Nejdřív sem s hodnocením trochu vanglovala. No pak sem si vzpomněla, že na pokračování staré dobré klasiky je to opravdu slušný. Jenom škoda, že tu chybí ti stormtoopeři.

Popelka (2015)

Pokud to mám srovnávat s naší krásnou českou Popelkou, tak snad ani nevím jestli to jde. Z obou dýchá ta dětská nevinnost a jednoduchost pohádky, tak že si člověk hned připadá jako by mu zas bylo pět. Ani sem od toho tolik nečekala a o to víc sem byla překvapená, když každý zná šťastný konec.

12 opic (1995)

Příběh i herecký výkony velmi zdařilý, ale asi se nemůžu ztotožnit s myšlenkou, že když někoho pošlou do minulosti,tak ho odtamtud klidně můžou zase odtáhnout. Asi každý film tohoto žánru má nějakou podobnou chybičku, a tak to nevyčítám po stránce scénáře, ale mé vlastní logiky.

V jako Vendeta (2005)

Ze začátku sem moc nevěděla kam vlastně film míří, ale pak se V pořádně rozjel a já se ocitla jakoby uvnitř filmu. Ta rádoby nacistická atmosféra se pánům tvůrcům skvěle vydařila a zasadit sem Natalie byl fajn nápad. Nakonec ale trošku zklamání, že sme se nedozvěděli víc o původu či osudu V.

Dvojitý zásah (1991)

Tak doteď mě mrzí, že jsem přece jenom nepočítala kolikrát Van Damme vykopne nohou do vzduchu, protože číslo by bylo nejspíš astronomický :D. Za zábavnou scénu bych asi považovala ten žárlivej výstup, ale jinak to byl dost béčkovej akčňák s tunou vystřílených nábojů. Jen si tak občas říkám, kde berou ty nevypotřebovatelný zásobníky ;)?

Saltová (2010)

Až stupidně hloupá zápletka, ohrané téma a super-nesympatická Angelina. Skoro sem přemýšlela, že to ani nedokoukám. Co ušlo, tak asi akční scény, ale jinak žádná sláva.

Interstellar (2014)

Skvělé ohlasy v mém okolí mě donutily rychle tento rest dohnat a Interstellar si pustit. Od té doby jsem film viděla už několikrát a spokojenost u mě jenom narůstá. Stále tvrdím, že část s Mattem Damonem je trochu předvídatelná, ale logicky sem zapadá, takže se v tom nebudu pitvat. Jinak nemám absolutně žádné výtky. Když Nolan kočíruje takový kalibr jako je McConaughey nemusím se divit, že vznikne zázrak.