Xenogenesis (1978)

Ale jo, dám za 4. Po technické stránce obdivuhodné, objevují se tu i věci, které Cameron později použil jak u Terminátora, tak u Vetřelců, jenom ten příběh, resp. konec, je na prd...

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad) odpad!

Co všechno se tu dá hodnotit. . . Tohle byla soutěž totálně na prd. Kvalitou provedení, zpěvem, ale i "hvězdami", které z toho vzešly.

Smoke (1995)

Příběh o příbězích. S dokonalými hereckými výkony. A s velkým dopadem na diváka. Na konci už jsem litoval jenom toho konce - přišel moc brzo. Ještě stálo za to dotáhnout spoustu dějových linek do konce...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Zkrtátit film o 40 minut a bylo by to téměř perfektní. Takhle je tam strašně moc vaty a fakt, že nejvíc nadšený jsem byl z Evanny Lynch aka Lenky Láskorádové, vypovídá o mnohém. Hlavně o tom, jakej jsem úchyl :)

Bruno (2009)

Film to sice není, spíše sled skečů, jeden lepší než druhý (vyjmenovávat je nebudu, udělali to už jiní přede mnou). Smíchy nebrečím jen tak pro nic za nic.

Gauneři (1992)

Hezky poskládaný scénář, kvalitní a často i vtipné dialogy, dobře obsazené role....ale totálně o ničem. Ranní rozcvička před natáčením Pulp Fiction.

Hollywoodští rivalové (2009) (seriál)

Perfektní srovnání jak ze stránek osobního, tak i profesionálního života. Nejlepší je pochopitelně díl Sly vs. Arnold :-)

Rallye smrti (2008)

Věčný béčkař (tím zde myslím Andersona) se dal opět do práce a - světe, div se - dokázal to. Takhle tupé béčko (celý děj se dá předvídat už po 4 minutách děje) narval téměř nepřetržitou vyšponovanou akcí a cool lookem, takže se celou dobu bylo na co dívat. Statham, Allen, Martinez - ani na minutku jsem se nenudil. Nikdo jiný by to asi neuměl zrežírovat lépe.

Rozsudek smrti (2007)

Sice je to asi tak na ty tři hvězdy, ale Wanova režie to vytáhla na 4. Skvělá kamera, akce, žádný strachy při zobrazování násilí. To je to, co jsem po ránu potřeboval :-) .