Deníček moderního fotra (2021)

Mádla aj Rambu mám rada tuto to však nebolo ono. Čítala som knihu čo je samo o sobe zlé lebo film málokedy dobehne knihu ale toto je úplne zlé. Vtip z knihy tu vôbec nie je, medzi hlavnými postavami to nefičí tak ako by malo, celé mi to prišlo také nútené...  Za mňa sklamanie.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

A mne sa to páčilo. Malo to švih, bavilo ma to.... Neopozeraní herci, až teda na Charlize, ale tú ja mám veľmi rada. Občas človek vie čo sa v najbližšej minúte udeje ale tak ako vravím, oscarových filmov už je dosť :-)

Sněhulák (2017)

Jedna hviezda aj to za Miška bo len kvôli nemu som z kina nezdrhla.... slabota, fakt des. A to nie som nejaký extra fajnšmeker, viem dať 5 hviezd tam kde iní by museli dávať mínus pred hodnotenie, no toto bol fakt zlý pokus...

Ospalá díra (2003)

Súdiac pohľadom mojich detí (6 a 10 rokov) je to slušné. Sedeli ako by ich niekto prilepil, ten menší mal dokonca miestami ústa dokorán. My s manželom sme len ľutovali že je to také krátke, lebo to bola po dlhej dobe rozprávka ktorá ich udržala takmer hodinu v jednej miestnosti s minimom pohybu a takmer bez debaty, čo sa teda istotne ráta ako veľké plus :-D. Už ani neviem kedy sme mali s mužom 47 minút len pre seba. Takže za mňa paráda :-D

Matky na tahu (2016)

Keďže som o filme nič nečítala, tak som netušila čo ma čaká. Ale teda bavila som sa skvelo. A o to u komédie predsa ide. Je to dosť nadnesené, miestami pritiahnuté za vlasy no podstatné je aký z toho mám pocit keď idú záverečné titulky. A ja som sa narehotala :-)

Velký dar (2017)

Filmy podľa skutočnej udalosti sú už samy o sebe zaujímavé práve tým že scenár písal sám život. Tento patrí z môjho pohľadu k tým dobrým. Kapitán ma prekvapil že aj v úlohe otca je naňho dobrý pohľad, celkom som mu to verila. Malá Mary je božská, a pani učiteľová je sympoška. Na sobotný večer pri vínku je tento film ako stvorený.

Univerzální uklízečka (2005)

Tak tento film som si užila, čo na tom že podobných je hromada.... Maggie je prosto úžasná, vyzerá tak nevinne pri vraždení až jej to človek ochotne odpustí. A Kristin neostáva svojej filmovej matke nič dlžná, a pri svojich prvých vraždách je rovnako nevinná.... Za mňa isto mocno pozerateľný film.

Do posledního dechu (2016)

Čakala som ďaleko viac, námet si zaslúžil ďaleko viac ako dostal. Za mňa povrchné, nedorobené, odfláknuté. Mám rada Chrisa aj Bena aj Caseyho aj Erika no tu ich bolo škoda. Pre mňa sklamanie.

Dánská dívka (2015)

Za mňa nádhera Eddie aj Alica úžasný a príbeh silný. Veľmi sa mi páčilo, že napriek všetkým úskaliam ostali stáť bok po boku. Smutný i keď očakávaný koniec vytlačil slzu z môjho oka a za seba hovorím, že je to skvelý film.