Bumerang (1992)

Nic moc koukatelného, prostě klasický romantický příběh, předvídatelný a plný klišé. 40%

Česká soda (1993) (seriál)

Jedna z nejlepších parodií, která kdy u nás vznikla. Extra dobrý Čtvrtníček. Tele tele působí vedle téhle nekonečné várky černého humoru jako těžký odpad.

Requiem za sen (2000)

Opravdu silný, působivý film... teď jsem se dodíval a jsem ještě celý rozklepaný! Nevím co bych dodal, protože všichni ostatní už to napsali. Dodatek: Film dle mého názoru disponuje několika skvělými zbraněmi. Předně je to neskutečně úžasný soundtrack! Tahle hudba sedí do filmu asi jako ryba do vody! K tomu snad ani nemusím nic dodávat, prostě neskutečně silná a na emoce působící muzika. Dále jsou to 4 skvělí herci, kteří se své role ujali opravdu výborně. Všichni hrají jako o život! A další silná přednost filmu, je IMHO zajímavý scénář, který vás vtahuje postupně, a nakonec vás nechá na konci nechá bezbranně sedět se slzami v očích. Jsou lidé, které tato tématika vůbec neosloví, ba naopak, jsou vůčí ní hrubí, zlí a bezcitní (lépe řečeno proti lidem, kteří se do podobných problému dostanou). Ale tohle se prostě ve světě děje. S tím nikdo z nás asi nic neudělá. A abych nezapomněl, další a asi nejdůležitější zbraň filmu je režie Darrena Aronofskyho, plná skvělých nápadů.

The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)

Hodnocení po všech 5 sériích se nemění. Pořád je to pro mě jeden ze tří nejlepších krimi/detektivních seriálů. (Pak ještě Twin peaks a Dexter, každý z nich je ale trochu někde jinde). Jo a taky k těm pro mě nejlepším přibyl True detective a Breaking Bad :-)

8 MM (1999)

Dlouho jsem tento film ani jednou neviděl, až včera (9.12.2008) v televizi. A musím říct, že jsem byl příjemně překvapen, ba dokonce velmi nadšen! Takhle jsem si dlouho film neužil. Spousta napětí a skvěle zvládnutá akce! Žádný superhrdina, ale odyčejné soukromé očko, které chtělo za každou cenu nalézt vraha (vrahy). Nic moc přehnané, naopak dost uvěřitelné. Myslím tu akční stránku, no a v podstatě i námět. čekal jsem, že to bude nechutné a tak se i stalo. Doporučuji!

Krokodýl 2 (2002) odpad!

Sakra, jak tohle může vůbec někdo natočit??? Vždyť je to úplná blbost plná všemožných klišé a trapných dialogů.

Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)

Takových 50%. Minimálně za hezkou hlavní hrdinku. Jinak nic extra, příběh průhledný jak plexisklo.

Zažili skutečnou katastrofu (2006) (seriál)

Dnes jsem viděl díl o výbuchu sopky Sv. Heleny. Ten si tři hvězdy podle mě zaslouží.