Zvíře (1977)

JEdna z nejlepších komedií s Jean-Paul Belmondem. Takové už se dnes bohužel netočí a asi už ani nikdo nic podobného nenatočí. Svěží a hlavně vtipný humor a scénář, který neobsahuje žádné trapnosti, vulgárnosti... A přitom je to sranda k popukání!

Truman Show (1998)

Nevídané dílko s překvapivým rozuzlením. Jim Carrey odvádí strhující výkon, ostatní herci taktéž velmi dobří. Tohle fakt stojí za to! Zaručeně se u toho nebudete nudit.

Amélie z Montmartru (2001)

Velmi netradiční, avšak překrásný romantický film, pár věcem bych něco možná vytkl, ale to jsou jen maličkosti. Moc se mi to líbilo a nesmírně mě to dojalo. Audrey Tautou je opravdu kouzelná.

Bournův mýtus (2004)

Mýtus a Ultimátum, to je jako jeden dlooouhý film, rozdělený přesně v polovině. Akorát s tím rozdílem, že Ult. je prostě lepší... Avšak Mýt. téměř vůbec nezaostává! Ono je to stejně předpokladatelné, vždyť dvojku i trojku režíroval jeden a ten samý režisér! Proto jsou oba na vysoké úrovni.

Poslední skaut (1991)

Je to sice víc než patnáct let staré, ale to pranic neubírá na kvalitě. Hlášká střídá hlášku, ať už při akčních nebo neakčních scénách, B. Willis v nejlepší formě a D. Wayans mu neméně dobře sekunduje. Je to tak 90%... já prostě musím dát pět *

Rambo III (1988)

NEjslabší díl... ale pořád se na to dá koukat!

Rocky IV (1985)

Pro mě je to nejlepší díl ze všech ROCKY. Ale přiznávám se, ýe jsem doposud neviděl nejnovější díl, Rocky Balboa. Celkově se mi film zdá poutavý, zajímavý, zkrátka dobrý. Každý se sice na to kouká jinak, Mňo ale todlec stojí za to zkouknout.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Ta jedna hvězda je za to, že jsem dokázal shlédnout pár dílů (asi 2 nebo 3) když už se opravdu nedalo dělat nic jiného. Je to fakt hrůza. Teď, o pár vteřin později, si vybavuji, že je to opravdu příšerný seriál, a nezaslouží si ani jednu...

Kruh (2002)

Můj oblíbený horor. Když jsem jej viděl poprvé, skoro jsem to nerozdýchal :-) podle mě je to velmi dobře, zručně natočené, děj mě napínal od začátku do konce, scéna s koněm je brilantní, ale hlavně, to video z kazety, to je opravdu děsivé!