Vrána (1994)

Atmosféra je opravdu velmi temná, 96% filmu se odevrává ve tmě nebo v šeru, akce není špátná, příbeh docela zajímavý, jenže na 5 hvězdiček to prostě podle mě nemá. Stále mi tam něco chybělo. Něco, co by mě více zaujalo, s čím bych se alespoň trochu ztotožnil. Ale pořád to stojí za to a Brandona Leeho je opravdu velká škoda...

Znamení (2002)

Napoprvé to bylo super, určitě na 5* ale na podruhé a napotřetí se mé hodnocení snižovalo. Celkově to jsou jasné 4*. Kdo to neviděl, ať si ani k tomu nic nečte, tak jak jsem to udělal já, a ohromí ho to.

Police Story 2 (1988)

Celá série má vysokou úroveň, dvojka to jistě potvrzuje. Avšak některým filmovým fanouškům herectví JAckieho Chana nesedí. Plně je chápu. Ale zas tak moc jich není :-) Komu se nelíbí humor v Jackieho filmech, ať si pustí new police story. J.CH. uz sice není to, co býval za mlada, ale na to, kolik mu je, je to síla.

Přátelé (1994) (seriál)

SKvělý a nezapomenutelný seriál, ale hlavně vtipný!! Těžko říct, kterou z těch 6 postav mám nejradši, všichni jsou totiž boží :-) každý je jiný a má svůj specifický humor, dohromady je se na ně radost koukat. Prostě klasika, kterou snad každý zná.

Bean 1: Úžasná dobrodružství pana Beana (1991) (video kompilace)

Mr. Bean je legenda, s tím nemůže nikdo nesouhlasit! Jeho neuvěřitelné příhody, to je prostě klasika. Rowan Atkinson nemusí dělat vůbec nic, teda alespoň pro mě je vtipný téměř při každém pohybu.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Zatím (10.listopadu 2007) jsem viděl jen 4 díly, ale musím říct, že mě seriál velice zaujal. Čekal jsme, že mě to nebude moc bavit, ale je to úplně naopak! AKTUALIZACE (11.12.2007) Dokoukal jsem první sérii a jsem velice překvapen, že seriál neupadá do bezradnosti, naopak kvalita zlehka stoupá. Dost věcí se už vyřešilo, což jsem ani nečekal, hlavně po tom, co se události silně zamotaly. Jsem velice zvědavý na druhou sérii.

Purpurové řeky (2000)

Jednu hvězdu musím ubrat za až trapně přehnaný a překombinovaný závěr. Jinak by to v klidu mělo na 5*. Škoda, ale i tak je to fajn film.

Lidská skvrna (2003)

Nějak jsem tomu nemohl přijít na kloub. Pořád jsem čekal, kdy se stane něco, co mě zaujme, ale pak přišel konec. Neoblíbil jsem si žádnou postavu, děj mě nudil. Herecké obsazení by na první pohled mohlo hodně slibovat, bohužel scénář zaostává. Alespoň pro mě. Nevěděl jsem ale do čeho jdu, takže zklamaný jsem naštěstí moc nebyl.

Vetřelec ³ (1992)

Fincherovo podání vetřelce. Ripleová jako jedniná žena mezi samými úchylnými vrahy a sexuálními devianty...zajímavý nápad. A ktomu obklopeni vetřelcem. Je to sice slabší než 1ka a 2ka, ale laťka je pořád hodně vysoko.

Hra (1997)

Párádni depresivní atmosféra (u Finchera žádná novinka) a silná mystifikace. Divák netuší co je skutečnost a co ne. Diskutabilní závěr jen poněkud kazí celkový dojem. I přesto dávám plný počet, protože i po několikátém shlédnutí se mi to hodně líbilo.