Deník Bridget Jonesové (2001)

Milý film o jedné nešikovné ženě středního věku, kterou pronásleduje smůla a trampoty na každém kroku (téměř) a dále o dvou mužích jejího života. Příjemně zahřeje na duši, rozesměje...ale není to zrovna můj oblíbený žánr, no i přesto si 4* zaslouží.

Invaze (1996)

Ve své době to vůbec nebylo špatné, pěkné triky a zajímavý příběh, poměrně stísněná atmosféra... Akorát bylo pro mě zvláštní, sledovat Charlieho Sheena ve vážnější roli, než ve Žhavých výstřelech :-)

Spawn (1997)

Zas tak špatné to nebylo. Sice je to už dávno, co jsem to viděl, ale vzpomínám si, že se mi to docela líbilo.

Million Dollar Baby (2004)

Moc pěkný film, který však ve mě nevyvolal takové stavy, jaké bych chtěl. Navíc děj byl pro mě dost předvídatelný. Ale i tak je to minimálně na 4*. Navíc vše povznáší skvělý výkon ústřední trojice Swank, Eastwood, Freeman. 85%

Nesmrtelná teta (1993)

Dlouho jsem to sice neviděl, ale kdysi se mi pohádka moc líbila, dokonce jsem na to šel do kina dvakrát za sebou! Ale to mi bylo tak jedenáct... :-) Za tu vzpomínku dávám navíc čtvrtou hvězdu.

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Jeden z mých oblíbených filmů. Někdy se mi sice ve filmech Jackieho Chana humor příliš nezamlouvá, ale tady je to něco jiného. Hlavně z akčních scén mi běhal mráz po zádech. Jackie je prostě kung-fu kaskadér a je zatraceně dobrý! Je až neuvěřitelné, co on, a jeho gumové tělo dokážou! Jeden z nejlepších Jackieho filmů!!! Závěrečná sekvence scén je nezapomenutelná! Ale raději to doma nezkoušejte :-)

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Ano, je to nejslabší film celé série, ale i přesto není nijak špatný, koukat se na to dá a nudit se pravděpodobně nebudete. Nejvíce se mi líbilo obsazení Jeta Liho. A jak tady někdo již psal, na něj by neměl Mel Gibson s Dannym Gloverem, ani kdyby hltali iontové nápoje po kýblech :-D

Romeo musí zemřít (2000)

Škoda, mohlo to být lepší, scénář bohužel celý film tlačí dolů. Ale i tak jsem se ani moc nenudil, kung-fu se mi líbí a Aaliyah taky :-)

Polibek draka (2001)

Kdyby film oplýval lepším, uvěřitelnějším scénářem, bylo by to jasných 5 hvězd. Takhle je to jen za 4, Karyo je opravdu přehrávající jak z nějakého béčka. Ale když jde o akční scény, na Jeta je prostě radost koukat! A taky se mi líbilo, že tempo filmu téměř nezpomaluje, což není u každého akčňáku běžné.

Utržený ze řetězu (2005)

Zajímavá kombinace akčního filmu s romantickými chvílemi. Střední část filmu, kde se příliš nevyskytují souboje, ale z Dannyho psa se stává citlivý mladý muž, kupodivu funguje dobře bez známek nějaké větší trapnosti. No a souboje (není jich sice taková spousta jako v jiných filmech Jeta Liho) jsou pastva pro oči!