Iron Man (2008)

Taková americká blbůstka s jednoduchým dějem, ale nesmírně vtipná a ve vizuálně nádherném (ocelovém) kábátě. Neurazí, naopak pobaví i rozesměje. Zasloužených 80%. Robert Downey Jr. se na tuhle roli perfektně hodí, jeho výkon je určite na 100%, ostatní taky žádný problém. Vidět to v kině asi bych možná ještě přidal.

Vzdušný úder (2004)

Absolutní trapas. Hvězdička za to, že nebylo zrovna nic lepšího v televizi. Nebýt toho, je to jasný odpad.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Velmi pěkný film, který je však typickým Burtonem. Celkový dojem mi kazily veselé pasáže se zpěvem, klasické rozhovory by mi vyhovovaly více. Danny Elfman však nezklamal. Jeho dojemné melodie fungují vždy. Celkově bych řekl takových 85%, což je velmi dobré. Uvidím po druhém shlédnutí a možná * přidám.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

hvezdicka navic za to, ze kdyz jsem se vyjimecne koukal na tv, mel jsem moznost se nedivat na telenovelu, ale na tuto"perlu"...

Wanted (2008)

Obával jsem se přehnané akční jízdy ve stylu xXx a dopadlo to myslím až nečekaně dobře. Efektní akční scény přebíjí nelogický děj, což je vlastně výhra tohoto filmu. Angelině to sekne jako vždy a James McAvoy svou roli odehrál bravurně, od mladého, plachého, obyčejného a nervózního hocha po vyspělého machra, a v akčních sekvencích mu to nejen, že sluší, ale k tomu navíc je to uvěřitelné. Morgan Freeman klasicky dobrý, což jen potvrzuje kladné ohlasy kritiků. 85%, po druhém shlédnutí se ještě rozhodnu, zda-li nezměním na 5* Po druhém shlédnutí: Jako správný filmový fanoušek preferuji originální znění, ale podruhé jsem viděl film s dabingem, a můžu říct, že mi to ani v nejmenším nevadilo. Přibylo pár zasmání nelogickým situacím, ale příjemný pocit u akčních scén zůstal. Ve výsledku zůstávají 4*, ale číselně bych to viděl na 80%. Vypnout mozek a jakékoliv uvažování, zda-li to a to mělo nebo nemělo smysl a budete spokojení.