Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Docela povedený seriál se skvělým Elem Bundou :-) 70%

Temný rytíř (2008)

Dvou a půl hodinová neuvěřitelná jízda, která neztrácí dech od začátku do konce a naplno Vás strhne dějem. BB byl super, ale tohle je o třídu výš, což znamená absolutní bombu letošního léta. Jak již mnozí napsali, nejlepší postava filmu je Joker, zastiňujíc všechny ostatní včetně samotného Batmana. Trik s tužkou je párada :-)

Transformers (2007)

Připitoměloučký děj plně zastiňuje nadupaná akce. Bay opět ukázal, v čem je tak dobrý.. Akce je na 5*, děj tak na 2* ale napodruhé se mi to líbilo o něco víc, takže s klidem za 4*. NA pokračování se těším.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Pohodová komedie s mladým Eddiem Murphym, který tady předvádí jeden z nejlepších a taky nejvtipnějších výkonů. (+Záměna, Cesta do Ameriky). Film je sice už dost starý, což mu ale mnoho neubírá, spíš přidává. Eddieho novější filmy jsou vesměs slabší, některé mnohem slabší, a to se nebudu raději zmiňovat o Zamilovaném profesoru II.

Blade 2 (2002)

Víc akční (což ovšem nemusí být vždy plus) a se slabším dějem (což je mínus) než jednička. Vzhledem ke trojce je to ale o pořád príma pokoukání. 70% ale přikláním se ke 4*.

Californication (2007) (seriál)

Skvělý, zábavný seriál, který mě chytl od prvního dílu. Místy jsem čekal, že ztratí dech, ale opak se stal skutkem.Lehce přehnané, ale ne neuvěřitelné. Těším se na druhou sérii. Snad Showtime potvrdí, jakou kvalitní televizní stanicí je, a druhá série bude na stejné úrovni. Jo a soundtrack = MňaM!

Ztraceno v překladu (2003)

V průběhu asi dvou dní jsem shlédl 4 "romantické" komedie (ikdyž tady ten přídomek romantická tak úplně neplatí). Byly to: Klikař Charlie, Nevěřte mužům, Ztraceno v překladu a Těsně vedle. Ze zmíněných filmů je tento jednoznačně nejlepší a to více než o jednu třídu. Humor je perfektní a narozdíl od ostatních filmů je více než vtipný s úplnou absencí jakýchkoliv nechutností. Rozhodně můžu doporučit. Bill Murray hraje znuděného stárnoucího slavného herce bravurně a Scarlet Johansson mu skvěle asistuje.