Těsně vedle (2007)

Ničím nepřekvapující, lehce přehnaná a navíc ne moc vtipná romantická komedie. Těch jsem díky své dívce v poslední době shlédl několik a tato byla o něco slabší. Tak 50%

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Tohle budete buď milovat, nebo nenávidět! Příznivci seriálu určitě budou souhlasit s tím prvním. Parádní satira na vše, co jsme kdy mohli ve svých představách vymyslet a nejen na to. Skvělá je parodie na Shyalamana a hlavně na M. Baye :-))) Pár dnů po shlédnutí jsem teprve zjistil, že jde vlastně o tři po sobě jdoucí díly z 11. série.

Nevěřte mužům (2005)

Oddechová romantická komedie s příjemným hereckým obsazením, která nepřekvapí, ani nezklame. Několikrát se určitě od srdce zasmějete, to je u komedie sice normální, ale narozdíl od jiných dnešních komedií se nesmějete trapným nechutnostem. Milé překvapení, protože jsem se na tento film ani dívat nechtěl.

Klikař Charlie (2007)

Vcelku dobrá komedie, místy nepěkně přehnaná, ale pořád ještě docela vtipná. Hlavní dvojice je sympatická a krásná, což určitě zachraňuje většinu filmu. Ve výsledku to je pro mě příjemná, ale průměrná komedie se zajímavým námětem.

Městečko South Park (1997) (seriál)

U tohoto seriálu si opravdu musíte zvyknout na pořádnou palbu sprostých slov. Když se vám to podaří, toto dílko si zcela určitě oblíbíte. Takovou sérku parodie, ironie a absurdity snad nikde jinde neuvidíte. Skoro všechny díly ze všech 12. sérií jsou super. Update: Po 16. sériích seriál neztrací na originalitě a vtipnosti.

Chlapec z džungle (1998)

Dost jsem se u toho nasmál, což ale určitě nebylo záměrem tvůrců.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

pro mě takových 70%. Váhal jsem mezi 3-4*, uvidme po druhé projekci. každopádně jsem si myslel, že to bude celkem pitomina, na jednu stranu to tak opravdu bylo, avšak charizma ústřední dvojice a zručnost režiséra mnohé zachraňuje a navíc u filmů tohoto žánru jsou klišé a logické chyby odpustitelné. 3koda, že akce namísto drsné je spíše jemná, což mi kazí celkový dojem.

Klub sráčů (2000)

Je to úplná kravina, fakt totálně ujetá blbost... Ale ksakru, docela jsem se zasmál. Ne, vážně, nebýt tam některých opravdu trapných nechutností, bylo by to docela fajn. Problém je, že dobrý vtip často vystřídá nějaký opravdu špatný. Podívejte se a názor si uděláte sami. Vyzdvihl bych v rámci žánru vynikajicí soundtrack.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Akční scény jsou fajn a ani Jason Statham mi nevadil. Párkrát jsem se i zasmál. Ale párkrát jsem se taky divil, jestli scénárista nezešílel. Kruci, holka od hlavního hrdiny si sbírá svoje věci, které jí vypadly z kabelky (antikoncepce, pleťové mléko, lesk na rty a já nevím co ještě). To by nebylo zas tak neobvyklé, ale jak si může ty věci sbírat, když po ní střílí pár chlapů z pistole i samopalu!?! to jsou blondýny tak blbé? Ani si to nemyslím, spíš ti američtí scénáristé někdy neuvažujou. Bez těchto momentů bych uvažoval mezi 4-5*, ale takhle se přikláním ke 3.* U Transformers (viděl jsem je dříve než Crank) byl děj ještě pitomější, a taky jsem se divil, ale ty efekty příběh zcela zastínily a proto jsem dal jsem 4*, ale tady to zas tak neplatí. 65%

REC (2007)

Po dlouhé době pořádný horor, který se mi fakt líbil. Nechápu jak může někdo napsat, že to byla nuda bez atmosféry :-) Ne, že bych byl strachy bez sebe, ale atmosféra byla uchávtná. Autentické pojetí filmu bylo perfektní a závěr nečekaný, takže maximální spokojenost.