Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Seriál je to určitě kvalitní, ale na plné hodnocení to za sebe prostě nevidím.

Playgirls (1995) odpad!

NEskutečné.

Miluj bližního svého (1999)

Jak se tady nesčetněkrát píše, překvapivý konec je opravdu lahůdka a minimálně tu jednu * filmu v celkovém hodnocení přidává. Jeff Bridges a Tim Robbins jsou taky skvělí, hrajou jako o život.

Jezero (1999)

Film se neubránil některým klišé v rámci tohoto žánru, podle mě je to ale pořád ještě dost dobrá podívaná, která mohla dopadnout mnohem hůř. Napnutí k prasknutí asi nebudete, ale nuda to taky není. Krokodýl je jaksepatří velký (krávy pojídá k obědu :-) a herci jsou vesměs sympatičtí. Vyjádřeno čísly je to podle mě 60%.

Osvícení (1980)

Po druhé projekci upravuji své hodnocení ze 4* na pět. Dlouho jsem neviděl tak depresivní snímek, který funguje od začátku do konce. Vše zde má své místo, přeměna J. Nicholsona je až neuvěřitelná, ale herecky zvládnutá na jedničku.. Doporučuji všem.

Au Pair II aneb Pohádka pokračuje (2001) (TV film)

Hrůza, je vůbec možné, že jsem to dokoukal? No ale když Vám přítelkyně nedovolí to přepnout, možné to je :-)

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Komiksové Rychlé šípy jsem zbožňoval a i teď se k nim občas vracím, knižní Záhadu hlavolamu a další dvě pokračování jsem přečetl mnohokrát (stejně jako většinu Foglarovek), a proto se není čemu divit, že i televizní zpracování se mi hodně zalíbilo. Tedy, vlastně je se čemu divit, protože zfilmovat tuto knižní předlohu tak, aby se jí výsledek svou atmosférou alespoň přiblížil, je téměř nadlidský výkon. Hynku Bočanovi se to povedlo.

Snowboarďáci (2004)

75% Ani nevím proč, ale líbilo se mi to a bavil jsem se, a docela dost se i zasmál. Navíc pohodový soundtrack, pěkné holky a... snowboardy. Příjemné prostředí Krkonoš, pár opravdu vtipných scén. Mohlo to dopadnout stokrát hůř!