Kick-Ass (2010)

Vynikající, odlehčená super-komedie/parodie na hrdinské filmy, navíc s parádním soundtrackem. Takhle si představuju film, který má nápad a styl. 9/10 PS: HIT-GIRL je ve své roli okouzlující.

Krvavý diamant (2006)

85% .. poctivé a silné 4*. Film jsem viděl poprvé a opravdu mě svou atmosférou a silným tématem vtáhnul.

Doba ledová (2002)

Moc pěkná podívaná. Silné 4*.

Roztržitý (1970)

S odstupem času mi to nepřišlo až tak vtipné, ale některé nápady jsou fajn.

Drsný časy (2005)

Po prvním shlédnutí bezprostředně po projekci tohoto silného depresivního snímku hodnotím plným počtem. Chyby se nějaké sice najdou, ale ta atmosféra a i film jako celek na mne opravdu zapůsobily.. Našly se i chvíle, kdy jsem se zasmál, ale s ubíhajícím dějem už to k smíchu teda moc nebylo. Vynikající Ch. Bale a také většina ostatních.

Skrytá identita (2006)

Těžko hodnotit, který ze všech výborných hereckých výkonů se mi nejvíce líbil, protože každý byl svým zbůsobem perfektní a to i v mnoha vedlejších rolích. Nejvíce mě asi překvapil L.DiCaprio.. ne že by v jiných filmech hrál špatně, ale tady se mi líbil asi ze všech zúčastněných nejvíc. Scénář parádní s nutnými zvraty v závěru a režie taky v podstatě bezchybná.. maximální spokojenost v rámci žánru, 90%

Spider-Man (2002)

Silné 4*. Udělal jsem asi chybu, když jsem nejdříve viděl druhý díl, pak třetí, a pak až s menším odstupem času díl první. Avšak o to více jsme byl překvapen. Téměř vše zde funguje velice dobře.. Komiksový, hrdinský prvek je zde velice trefně vyjádřen a já, já jsem po shlédnutí velice přijemně naladěn. Pro mě 85%. A to jsem si říkal jak je dvojka senzační.. Jednička je na tom minimálně stejně.

Co ta holka chce (2003)

Typický mainstream s typickým happyendem.. ale koukat se na to ještě dalo. Ale měl jsem neustále pocit, že vím co přijde a taky, že jsem to všechno už někde viděl.

Proroctví (2009)

Spokojenost, prijemne me to zaujalo a byl jsem napjaty od zacatku do konce (i kdyz zaver byl trochu predvidatelny), ale stejne me to dostalo... pro me poctivych 80%