Země policajtů (1997)

65% Celé to vypadá jak absolutní béčko, i přes dlouhou řadu áčkových herců. Film jako celek příliš nenudí, ale ani neuchvátí, a každému druhému bude jasné, jak to celé dopadne.

Pařba ve Vegas (2009)

Po delší době konečně vynikající komedie! A ty fotky na konci nemají chybu!

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Bohužel jsem jako první viděl III díl.. a tenhle je oproti tomu, nezlobte se na mně, směšný... podivná kamera a divné střihy.. Příběh je k smíchu, ale to už tak bývá.. co ale nepřekousnu je to, že těch soubojů je tady prachbídně málo. Ještěže trojka se tohoto (kromě příběhu, ale i ten je lepší) vyvarovala... Po trojce jsem měl pocit, že tady se dívám na komedii. Přesto dávám 3* za koukatelné souboje. Možná změním názor po druhé projekci.

Černá labuť (2010)

Opravdu velmi dobré dílo, ale nevím jestli ten pocit ve mně vzbuzoval mistrovský výkon režiséra, hlavních postav, nebo všude se prolínající melodie od pana Čajkovského..

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1.série: 90% Heroes smíchaní s Californication na britský způsob. Soundtrack 95% Oprava: Soundtrack 100% Videl jsem vsechny dily, ktere momentalne vysly, jako posledni S02e04 a ikdyz kvalitativne to trochu kleslo, nechavam pet hvezd. Nejlepsi dil pro me porad zustava s01e02

MR 73 (2008)

Tenhle depresivní snímek mě opravdu rozložil a nenechal vydechnout po celou dobu svého trvání.

Predátoři (2010)

Spokojenost, a to natolik velká, že si brzy dám doma opakování.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Propracovaný scénář se spoustou linií, kde postupem času napětí přibývá a atmosféra houstne, neokoukané tváře výborných herců, pěkné zasněžené prostředí a hodně drsné scény. To všechno ve mně vyvolalo ohromný pocit, který jsem rozdýchával ještě dost dlouho po skončení filmu.

Blbec k večeři (1998)

Hned po chvíli je zřejmé, že to není americká komedie...

Zjizvená tvář (1983)

Příběh o vzestupu a pádu Tonyho Montany, který z ničeho získal všechno a to všechno zase ztratil. Scéna s motorovou pilou.. ta mi zůstane v paměti, stejně tak jako když v závěru Tony boří hlavu do hromady kokainu na svém stole. Dlouho jsem tento film obcházel a až parodie v SouthParku mě přiměla jej shlédnout. A to bylo dobře, protože tohle je opravdu nestárnoucí kvalita v čele s vynikajícím výkonem Al Pacina.