Lásky mezi kapkami deště (1979)

Mily a prijemny cesky film, kde mi nejvice uvizl v pameti Vladimir Mensik, ktery pouze dokazuje fakt jak vyjimecny to byl herec.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Jedna z nejlepsich neli vubec nejlepsi ceska komedie ke ktere neodmyslitelne patri Ludek Sobota. Dale samozrejme tento film dela skvela rezie Oldricha Lipskeho, suprovej scenar a dialogy a samozrejme plejada ceskych vynikajich hercu.

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Ja Ludka Sobotu a jeho drivejsi tvorbu zkratka muzu, ale na neprekonatelneho Jachyma tohle nema ani za nic.

Tankový prapor (1991)

Nektere scenky pusobi naprosto perfektne, ale jine se utapi v neskutecne trapnosti. Celkove vsak tento cerne humorny snimek pusobi jako povedeny pohled do silene doby raneho komunismu v jeho nejsirovejsi forme, tudiz let padesatych. Brr...

Slunce, seno, jahody (1983)

Kdyz se rekne Helena Ruzickova tak se mi vybavi dva filmy: Hogo Fogo a Slunce, seno. Tento dil je zrejme nejlepsi z cele serie.

Slunce, seno, erotika (1991)

Davam jednu hvezdicku za obcasnej pokus o vtip, kterej ale vyusti v naslednou katastrofu a trapnost.

Princezna ze mlejna (1994)

Prekvapive mila a prijemna ceska pohadka od Zdenka Trosky, ktery obcas natoci pekny film, ale casteji natoci zhovadilosti typu Kamenak nebo Slunce, seno, erotika. Toto se k tomu nastesti neradi.