Partička (2011) (pořad) odpad!

Suchánek s Genzerem prostě manuálně pracovat nepůjdou!!!!! Navíc ještě vytvoří šolich pro další flákače!!!!

Poslední sezona (2006) (seriál)

Hodně nedoceněný seriál, byť má své mouchy, jako třeba skutečně nereálné situace!

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Nějak do 6. nebo 7. dílu je to výborný seriál z nepříliš vzdálené historie! Pak to ovšem sklouzne do oblasti sci-fi nebo rovnou do oblasti pohádek, kterým už nemůžou věřit ani ti největší milovníci jednoho pomateného ex-monarchy! Autor zřejmě nikdy netušil, že v něm dřímá talent, kterým může trumfnout i samotného Karla Jaromíra Erbena!!!!

Tři mušketýři (1973)

Dal bych 5*, jenže "úžasný" nový dabing s upištěným Teršem, který daboval Michaela Yorka celý požitek z filmu znehodnotil!!!! Zahajský jako Athos, Oliva jako d´Artagnan , Holý jako Richelieue....., to je to pravé!

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Někdy mám pocit, že ať diváci rozhodli tak nebo tak, stejně by se ten děj dostal do předem určených propozic!

Smrt si vybírá (1972)

Kupodivu dobrá krimi s hodně akčním Vaškem Postráneckým! Jan Libíček v zajímavé roli a Jana Šulcová zamlada měla něco do sebe, byť mě vytáčela těmi svými stalé měnícími parukami! Dobrá píseň o utíkajícím životě!Moc nechápu to nízké hodnocení! Zřejmě respondentům vadí, že to není o "hrdinném" disidentovi, který bojuje proti totalitě!

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Pan Adamec uměl, avšak zřejmě to nějak zapomněl! Sváťa Skopal, byť ho moc nemusím, zřejmě v životní roli. Kupodivu celkem sympatický, až na úlet s tou trapnou Slověnou, Jan Čenský! Zajímavá role pro Petra Čepka, to byl vážně velice flexibilní herec. Nezapomenutelná scéna ze Strahovského tunelu a skutečně hrůzu nahánějící Vladimír Salač, ze kterého se nakonec vyklubal spisovatel!

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Pokud by to bylo čistě o vaření, prosím! Ale být k někomu pozvaný a schválně mu lézt do skříní a narušovat tak jeho soukromí, aby se mohli nějací hnidopiši u televize tetelit blahem? To je naprostý vrchol trapnosti a ubohosti! Navíc mi vadí, kolik je tam na můj vkus buzerantů a dalších pochybných individuí!!!!

O zlatém pokladu (1994) (TV film) odpad!

Židovská trapárna! Je vidět, že herci jsou skutečně na úrovni prostitutek! Pro peníze udělají všechno!