Bathory (2008)

V podstatě souhlasim s Civalem a jenom bych dodal, že se tam stejně furt jenom prvoplánovitě prcá

Hodné kočky (2008)

Byla to sice blbost, ale stejně tomu dám nějakou jednu hvězdu za jakousi atmosféru, ale jinak to byl shit :) příběh dost nulovej, kamera nebyla- li na stativu, byla na motorce, takže vážení diváci- NA-TOČ-TO...

Pokání (2007)

Tady nejde žádný komentář vymyslet. Ne proto, že bych ho nedovedl napsat, ale protože je zbytečný. 100% PS: to co napsal POMO mě napadlo na konci filmu taky, aniž bych jeho komentář předtím četl :)

Once (2007)

Ukazuje to přesně život jakej je- jaká dokáže bejt kurva a i jak je to někdy fajn :) takže dávám 4 i za netuctovej konec a jeden z nejlepších soundtracků co sem kdy slyšel

Concorde - Letiště 1979 (1979) odpad!

jako komedie dobrý ale ona to asi komedie bejt neměla že ne? :D nechápu co s tim letadlem dokázali :D

Horší než smrt (2007)

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl :D spousta věcí je předvídatelná ale když se to zkombinuje tak je to úchvatný ... scénář naprosto excelentní, dialogy jakbysmet a celý zpracování taky, nemám co vytknout. Everything´s so fucking green :D 100% PS: přijde že kdo nedá plnej počet, totálně nemá smysl pro humor ;)

Klub rváčů (1999)

fakt nevim jestli dát 4 nebo pět hvězdiček... nakonec teda dám 4, ale v reálu by to bylo 4 a půl :) Jinak Pitt s Nortonem to je symfonie, tady září

Vysvobození (2003) odpad!

Tohle fakt nejde, tři čtvrtě hodiny jsem se přemáhal tu sračku nevypnout, až jsem to nakonec stejně udělal. O titul největšího kokota soupeří hlavní představitel, režisér, kameraman a autor hudby.Navíc to má fakt spoustu chyb a je to totálně předvídatelný a trapný a nevim jak tomu může dát někdo něco lepšího než 1 hvězdičku- prakticky všechny ostatní filmy jsou lepší. Souhlasím s komentářem Gogena jo a JohneKEANE- mrtvej nejsem, ten film je jednoduše sračka

Volný pád (1993)

Klasika devadesátých let v americké tvorbě mě sejmula tak, jako Michael Douglas sejmul nácka v armyshopu- dokonale. Nádhernej film o lidských vztazích a pocitech. 5*

Nelítostný souboj (1995)

Tohle není třeba moc komentovat, takže napíšu jenom pár vět. Miluju realistický filmy. Tohle je jeden z nejlepších. A uznání Al Pacina soupeřovi de Nirovi byla z nejkrásnějších scén co jsem ve filmu viděl. Tečka