Tlapková patrola (2013) (seriál) odpad!

MiniMe do me porad hucela ze chce videt "popacol". Vubec jsem nevedela co tim mysli, jak je bilingvalni tak obcas blekota nesmysly. Pak jsme tedy zjistili ze "popacol" je paw patrol tak jsme tomu dali sanci, ale me to teda neoslovilo vubec (bylo to blbe jak ucetni uzaverka) a mladatko to ani nedokoukalo.. Nejsme a asi ani nebudeme rodina kde se dari kultu "popacol".

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

Toto hada opravdu uspi! Ovsem MiniMe tenhle film z nejakeho duvodu (ze by proto ze chodi do baletu?) miluje a furt se na to chce divat. Jsem z toho nestastna.

Cela smrti Warnera Herzoga (2012) (seriál)

Coooo? Proc mi zase nikdo nerekl ze krome Into the Abbys existuje i totok? Luxusni, natocit to nejaky amik tak je to takovy prumer, ale Herzog a jeho komentare (a jeho nemecka anglictina) tomu davaji tohle gewisse etwas za ktere musim petkovat. Famozni zalezitost, radosti jsem malem spadla z behaciho pasu kdyz jsem toto uvidela na youtube. Ano, beham nyni u true crime!

Na západní frontě klid (2022)

Verzi z roku 79 jsem videla naposledy pred 20ti lety a musim rict ze je v ni hodne scen, ktere mi zustaly v pameti. Tuhle oscarovskou jsem videla predevcirem a whatever. Jako vim o cem to bylo (to snad vsichni), ale za mesic uz mi v hlave z toho filmu nic nezustane. Ale natoceno to bylo luxusne a dost jsem cenila hudbu!

Break Point - Samorost (2023) (epizoda)

Kyrgios nikdy neda slam - na to je moc labilni. Ale na jeho zapasy se divam rada, je to showman, okruh nekoho takoveho potrebuje jako prase drbani. Dost jsem poulila oci na Costeen, na IG vypada jako jemna holcicka (jo, mam na IG sve oblibene tenisty), takhle na kamere pusobila dost vyzilym dojmem 😳 Kvuli tomuhle serialu (spolu s Fauda) mi Klenot poridil Netflix, tak ted budu po vecerech dost vycumovat televizi.

Není čas zemřít (2021)

Me se tenhle posledni Bond moc nelibil. Takove pekne natocene nudo. Asi jsem na to nemela koukat dva dny po Dune...

Paddington (2014)

MiniMe Paddingtona miluje, ja jako ani ne, nema to na me proste ten patricny efekt. Ale uz jsem ten film prezila minimalne 5x a oci mi to nevypalilo...

Duna (2021)

Hmmm, tak ja nevim, ale nepamatuju si kdy jsem videla lepsi film. Oci jsem poulila a brada mi spadla. Prilis rychle to uteklo a po filmu jsem se hned vztekla ze uz neni druhy dil. A pak dalsi.. a dalsi. Kdybych mohla, podivala bych se vecer znovu, ale prijela dnes na par dni Klenotovo sestra ktera ceni pouze ruzne indie/low budget dramata. Oh to je ale kvalitativne mrzka recenze, ale ja jsem z toho filmu uplne hyn. Asi, nekecam, za me zatim nejlepsi film za poslednich tricet let.

Euforie (2019) (seriál)

Luxusne natocena smesna manyra. Nic vic, nic min. Vypoved Generace Z? Ale no tak....

Fauda (2015) (seriál)

Kdyz jsem se na Faudu zacala pred nekolika tydny koukat, tak u prvni epizody jsem byla takova jako rozplocena. Vedela jsem ze serial by se mi mohl libit, bohuzel se mi ale dost nelibil Doron (Lior Raz). Ted, o par tydnu pozdeji kdyz mam nakoukano, miluji Liora! Hned jsem si ho pridala na instagram (a to uz je neco, ja tam mam jen tenisty a Setha Morissona, zadnou komedaj!) a je to nejvic sexy chlap (naposled jsem byla takhle vyvalena z Colby West pred 12ti lety) ever a serial naprosta bombice! Takovy crush mit, to jsem myslela ze uz se mi nestane. Snobarna!