Devátá brána (1999)

Takovéto filmy můžu a tento film je dobrý, samozřejmě exceluje Johnny Depp (tak jako vždy), ale kdyby byl tak o půl hodinky kratší, tak by to bylo mnohem lepší.

Příběh rytíře (2001)

Super film jen tak na relaxování, jediný rozdíl oproti ostatním je v tom, že se na něj dá dívat ještě znovu :-)

Stíny mrtvých (2001)

Filmů s takovou tématikou moc celkově není a dobrých taky ne, ale tento film mě velice mile překvapil a i Antonio Banderas se mi v tomto filmu velice líbil.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Dokud tam je Frank a Trapper a Radar, tak je to fakt super a je to jasně na 5, když odejdou tak je slabé, tak akorát na 3, takže celkově dávám 4 jako za celý seriál.

Will a Grace (1998) (seriál)

Na klasiky Krok za krokem nebo Přátelé to nemá, ale člověk se taky zasměje, i když ne moc.

Transformers (2007)

První půlka super, pak slabší, na konci dobrá akce, ale celkově jsem čekal mnohem víc. Promiňte, jste zoubková víla?

A-Team (1983) (seriál)

Když jsem byl ještě v pubertě tak jsem to děsně žral.

Policajti z předměstí (1999) (seriál)

Blbost, blbost a ještě větší blbost, tento seriál nemá nic co by se dalo z filmového hlediska zmínit, jednu hvězdičku dávám jen za krásnou policistku, která se velice ráda svléká (co jsem koukal, tak nejsem zdaleka jediný :-))

Haló, haló! (1982) (seriál)

Nejsem moc příznivec britského humoru a tím pádem i britských komediálních seriálů, jediný opravdu povedený je Červený trpaslík.