Okrsek 13 (2004)

Svěžný a poměrně krátký flim s vynikajícími akčními scénami, který člověka drží v křesle až do konce, i když ví jak to skončí.

Vrána (1994)

Není co dodat. Suverénně nejlepší zfilmovaný comics co kdy byl udělán. Nádhera, nádhera a ještě jednou nádhera.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Oproti seriálu opravdu slabé. Čekal jsem mnohem více, ale jak už to tak bývá, tak zfilmované seriály bývají mnohem horší než seriál.

Až do smrti (2007)

Tak že by Van Damme začal točit solidní, dokonce vynikající filmy, protože tento byl super. Jediný srovnatelný film od něho s tímto je Peklo, tak doufám, že v tom bude pokračovat.

Roming (2007)

České filmy nejsou dobré, občas se povede nějaká komedie, ale tahle se rozhodně nepovedla, jak již je psáno tak to stojí čistě na Polívkovi, ale ani ten to nezachrání. Dvě hvězdičky dávám jen a jen za něho, protože jinak je to odpad největší.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Prostě trapárna, každý díl skoro stejný, konec velice podobný, padouch je chytí vždycky u pokladu, fakt trapný, kdyby tam dali aspoň pěknou herečku, takhle se nedá dívat na nic.

Ďáblíci (2003)

Tento film mě velice mile překvapil, šel jsem se na to dívat s tím, že to bude nějaká typická americká romantická komedie a ono vůbec ne, nakonec jsem se nemohl od televize odlepit, když jsem se na to díval a byl jsem docela unešenej tím co z toho vzniklo.

Ultraviolet (2006)

Co to jako mělo být? Naprostá hovadina, ani Milla Jovovich to nemohla zachránit, snad kvůli ní dávám tu 1 hvězdičku, jinak naprosto umělý a počítačový film, který absolutně nemůže zaujmout.

Šílený rande (2003)

Přeplácaná americká hovadina, která nestojí za shlédnutí ani omylem. Jednu hvězdičku dávám jen za Carmen Electru v mokrém tričku.