Fotograf (2015)

První půlka filmu je jen o ženských a nahotě, druhá půlka se trochu rozvine aspoň do minimálního děje. V celém filmu nejvíce vyniká, bez sebemenšího překvapení, Karel Roden, v současné době asi nejlepší český herec. Na druhou stranu mám pro tento film slabost, protože mám rád Saudka, respektive jeho umění. Volně inspirováno některými motivy ze života Jana Saudka, co je pravda a co ne to asi většina lidí říct nedokáže, na druhou stranu postava Sáry Saudkové je více než rozporuplná, aneb "na každém šprochu je pravdy trochu".

Hany (2014)

Jednu hvězdu za originalitu a cestu, kterou se film vydal (natočení jednoho večera jednoho dne a jejich událostí v jedné čtvrti města). Druhou hvězdu za postavu Jiřího v podání Jiřího Kocmana, nic víc nestojí za zmínku. Potenciál tam ale byl.

Malý Velký Bojovník (2010)

Snímek, který je něco mezi historickým filmem a komedií, ale není ani jedno. Škoda, že to Jackie Chan nedotáhl více do toho historického.

Burácení (2015)

Na Burácení jsem se hodně těšil, mám rád Krucipüsk a Tomáše Hájíčka. Film mě úplně nezklamal, ale určitě nedostatky to mělo, jako slabší scénář, slušelo by více rozvedení jednotlivých poddějů a postav, všechny postavy kromě Adama Vernera (Tomáš Hájíček) se jen jednou objeví a nic víc, tím pádem to působilo utahaně a chvílemi nudně. Jinak Hájíček samozřejmě výborný :-).

Všiváci (2014)

Co to bylo??? No nějak nevím jak tento film popsat a definovat. Tak hvězdné a široké obsazení, i dobré herecké výkony, dobrá kamera a přesto jsem z toho dost zmatený a asi i rozladěný, to bude asi tím chybějícím scénářem.

xXx (2002)

Každý nějak začíná, Vin Diesel začal Rychle a zběsile a Černočernou tmou, zejména první film je kultovní, proto nechápu jak mohl přijmout roli v tomto podprůměrném akčňáku. Amatérští herci (hlavně vedlejší postavy), občas hrozné dialogy, o rádoby prostředí Prahy nemluvě, navíc akční film má bavit, tento nebavil.

Lesní chodci (2003)

Výborný Schmitzer, ostatní herci bída. Film je trochu dokument, líčí české prostředí (hlavně to depresivní) a český lid. Určitě je to velice zajímavé, některé názory jsou dobré, jiné méně, ale po hodině vás to už přestane bavit.

Zakázané uvolnění (2014)

Tvorba pana Hřebejka se ubírá takovým směrem, který úplně nechápu. Ještě před 4 roky natočil Nevinnost, která je velice povedená, ale od té doby to jde z kopce. Tento snímek je naprostým důkazem, úplně zbytečně natočený film.

Modelky s.r.o. (2014)

Kombinace Laňka a Magnusek je vražedná :-). I když na tento film se dá koukat, na druhou stranu tak první hodinku, pak je to pořád stejný a přestane vás to bavit. Ohledně herců neherců je to stejné jako s Magnuskem, to je chlápek který má naprostý antitalent být hercem a přesto jím je :-).

Total Recall (2012)

Originál je samozřejmě originál, ale i tak to mělo šmrnc a byla to dobrá řežba :-).