Sebevražedný oddíl (2016)

Dosti velké zklamání. Film sice až tak nenudí, ale naprosto nevyužitý potenciál.

Assassin’s Creed (2016)

Tak jsem zase jednou vyrazil do kina. Zvolil jsem něco na efekty, nějakou akci, protože jsem šel na 3D. Takže vyhrál Assassin´s Creed. Jelikož jsem naprosto neovlivněn touto hrou, tak jsem vlastně nic nečekal. A výsledek byl poměrně dobrý, přes pomalejší rozjezd se nakonec film rozjel dost slušně. Efekty a souboje naprosto super, příběh také solidní, herci dost slušní. Ve finále jsem se dobře bavil.

Bezstarostná jízda (1969)

Dlouhé roky jsem tomuto filmu odolával, úmyslně, až na něj došlo. No upřímně, mohl jsem odolávat dál. Určitě klasika a kult mezi filmy, ale nějak jsem tomu nepřišel na chuť. Určitě zajímavější pro tu dobu než teď pro nás. Nejzajímavější mi přijde způsob a průběh natočení filmu, takový crazy a zhulenecký styl :-). Nejlepší na filmu je rozhodně hudba.

Sugar Hill (1993)

Těžko říct jak tento film brát. Film má dvě hodiny, ale vůbec mě nepohltil. Přišlo mi to nudné s čekáním na konec, který naštěstí přišel i když byl více než trapný.

Podezření pana Whichera: Vražda v Andělské uličce (2013) (TV film)

Krásné dobové zpracování, od exteriéru až po oblečení postav. Bohužel tím klady končí, herecké výkony žádný zázrak, nejdůležitější je ale ten děj, nemastný, neslaný, bohužel nudný.

Osm hrozných (2015)

Asi psát, že uvádění postav a potřebná uváděcí omáčka je extrémně dlouhá, nemá úplně cenu (jen bych dokola opakoval co píší ostatní :-)). Jen, že šlo o Tarantina tak jsem čekal kdy začně pořádná hardcore akce, která samozřejmě začala, ale proč až poslední třetinu filmu. Jinak postavy a herci super, jako vždy. Takže dvě třetiny filmu nuda, poslední třetina bomba :-).

Zulu (2013)

Tak tohle jsou filmy přesně pro mě. Syrové, ostré, hlavní hrdinové se svým nekonvenčním chováním a k tomu perfektní prostředí. Až na trochu slabší finální scénu super. PS: Naprosto famózní herecké výkony dvojice Orlando Bloom a Forest Whitaker.

Deadpool (2016)

Tak tohle se hodně povedlo, a proč? Je to zábavné. Herci a hlavně herečky jsou velice dobře vybrané a ve filmu jsem nenašel jedinou postavu (herce nebo herečku), která by se mi nelíbila. Něco jiného než ostatní superhrdinové a potlačuje celkovou "přepitost" super akčních filmů se superhrdiny.

Vítr v kapse (1982)

Na dvojici Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi, až nečekaně povedený film. Co to jako vždy kazí je otravná hudba Michala Davida.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Dopředu se přiznávám, že na tento 7.díl jsem se podíval čistě z důvodů Paula Walkera. Film nikterak nepřekvapil, spíš ještě víc zklamal, zlatá 5 a 6. Tento díl je sice plný efektů a akce, ale půlka akcí přehnaných, nelogických až jsem si říkal jestli to myslí vážně nebo je to vtip. Dialogy a kecy co tam pořád melou, ani když jsem vyplnul mozek, což u tohohle filmu fakt musíte, tak se to stále chvílemi nedalo. Nakonec jsem to dokoukal kvůli Walkerovi a těšil se na ten konec, za ten teda hodně velký palec nahoru, a hvězdičku taky.