Jurský svět (2015)

Co čekat od dalšího dílu Jurského Parku? Po dějové stránce vůbec nic, ale vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl jít na tento film do kina ve 3D, tak pak samozřejmě hlavně efekty :-). V podstatě jsem dostal co jsem čekal, 3D bylo výborné, tedy i efekty, ostatní včetně herců o ničem (Bryce byla dobrá), ale kvůli tomu jsem na to nešel. Tím pádem jsem spokojený.

Temné nebe (2013)

Jako na horor a o mimozemšťanech je to dost povedené. Rozhodně by se ale na to neměli dívat lidi co je takové téma ani trochu nezajímá, jinak to bude často hodnoceno negativně jako zde.

Donšajni (2013) odpad!

Tento film a zejména jeho zpěv má svojí dost omezenou cílovou skupinu, já k ní rozhodně nepatřím. Zpěv tedy opomenu, ale ten zbytek je naprosto o h...ě. Pan Menzel by se na to měl radši už vykašlat, protože horší film snad už natočit nejde.

Lovci dinosaurů (2005) odpad!

No to si děláte srandu??? Snad nejhorší scénář co jsem viděl, herci na úrovni mateřské školky, naprosto nepochopitelné scény, u kterých se budete řezat smíchy :-D. Jinak nápad dobrý :-).

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Zase trochu jinak pojatá legenda o Drákulovi. Mile mě to ale překvapilo, vyčnívá zejména Luke Evans.

John Wick (2014)

Výborná akční řežba.

Lovci a oběti (2015)

Podle původních předkomentářů a upoutávek na film jsem příliš neočekával. Nebýt zde výhry lístků na předpremiéru :-), tak bych na film do kina určitě nešel. Nakonec ale nelituji. Po rozpačitém začátku filmu se to dobře rozjelo, Martin Kraus začal konečně něco hrát (víc než jsem očekával), Tomáš Hanák ani nemusel :-), k tomu dobré vedlejší postavy jako Jakub Mohamed Ali nebo Jaromír Nosek nebo Eva Staškovičová nebo nakonec i samotný Marcus Benois Tran, to pak i člověk přejde některé epizodní objevení postav jako je Pavel Novotný, apod. Akční scény se daly určitě udělat mnohem lépe navíc když je dělali skuteční bojovníci (ano mám na mysli to zpomalování :-)). Tento film určitě více dá lidem, kteří něco podobného zažili, ale určitě ho berme aspoň jako malé ponaučení.

Smrt v Šanghaji (2010)

Dát místo Johna Cusacka nějakého solidního herce, tak hodnotím lépe.

Sinister (2012)

Jeden z nejlepších hororů posledních let. Děsivé, tajuplné, velice dobré lekačky :-). Dobrá hudba i kupodivu dobrý Ethan Hawke. Scott Derrickson se mi začíná líbit, musím ještě kouknout na jeho ostatní horory :-).

Lucy (2014)

Konečně film, který jsem přesně čekal od Luca Bessona.